şükela:  tümü | bugün
  • çocuklar olarak kendi geleceklerini garanti almak isteyen bir grup çocuğun basın danışmanı tarafından dillendirilen isyandır.

ayrıyetten bugun komşumuzunkine dikildi yarın bizimkimize dikilir diyerek olası tehlikelere dikkat çekmiştir.
  • opmek istedigim cocugun hakli isyanidir. o konustukca arkadan gulen arkadaslariyla arasindaki fark nasil da belli oluyor.

http://www.vimeo.com/2276213

bir an once buyumesini ve isyanlarini baz istasyonlariyla sinirli tutmamasini bekliyorum.
  • büyüyünce kameraya el sallayan adam olacak çocukların kadrajından eksik olmadığı video kaydıdır
  • bu video bize sunu da gosterir. hayatta iki tur insan vardir. bir; bu cocuk gibiler, iki; bu cocugun arkasindan arada gecerek kameraya ehole elelohey ehlohey diye gulusen cocuklar gibiler. insana birinci cins daha bir umit verir, daha bir emin bakmasina yol acar mureffeh yarinlara. *
  • genç arkadaşın battalgazi kulusağı köyünden olduğundan şüphelenmemek elde değil.
    http://www.flickr.com/photos/-ilvana-/2698278200/
  • eşşek kadar adamların söyleyemediğini söylemiş aslan gibi çocuk. kamera önüne geçip de iki kelime edemeyen götündürük milletin (en başta benim) en kısa zamanda başına geçsin, ülkenin kamer genç'i olsun. param olursa gidicem okutucam bu çocuğu şerefsizim.
  • videoyu ilk açtığımda küfür etmesini beklediğim için video sonunda beni utandıran, medeniyet karşısında tek dişi kalmış değilde şu an için tek dişi çıkmış bir isyandır ve ne dese haklıdır.
  • kendine olan özgüveni ve akıcı konuşmasıyla beni kendine hayran bırakan çocuğun yaşına göre gayet düzgün bir şekilde dile getirdiği haklı haykırışıdır. okusun böyle çocuklar, en iyi şartlarda okutulsun. bu vatana bu millete yararlı evlat olsunlar.

ne yalan söyleyeyim komik bir video bekliyordum kardeşim ilk bahsettiğinde. 56 saniyede derdini bu kadar güzel ve akıcı anlatabilen o yaşta bir çocuk daha bulun getirin. yüz bin lira da ben vereyim.
  • geleceğin valisi olmasını istediğim çocuğun isyanıdır. hatta 23 nisan ayağına cumhurbaşkanı falan yapsak bi iki dalaverayla orada bıraksak ne güzel olur.

ayrıca o arkasında duran çocuk asıl beyindir. "dağda dağda..." deyişinden bellidir. danışmanı mübarek.

ya son olarak: bu bölge insanlarının genetiğinde var tabii, "lütfen güçsüz olanları ezmeyin" derken ses inceliyor, titriyor... canım ya.