şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #30169063) entry'sini yazarken neyin kafasındaydı acaba?

* "aslında hiçbir kadın kariyer yapmayı evlenmeye tercih etmez. hepsinin kafasında hayatının erkeğini bulma güdüsü vardır. evlenmeyip kariyeri peşinde koşan kadın aslında evlenemeyen, aradığını bulamayan ya da kimsenin tercih etmek istemediği kadındır. evde kalmıştır."
  • popülist söylemlerden kurtulmuş, at gözlüklerini bir kenara bırakıp sözlükte iki kelam yazı yazan yazardan biridir. sürrealist bir yazar olması hasebiyle oturup muhabbetin dibine vurmayı istediğim kişidir.
  • mallar listeme. alinmis yazardir.
  • dinci olmayan ve her türlü aşırılıktan nefret eden yazar. sözlükteki gerizekalılar tarafından götünden anlaşılan yazar.
  • amk bi bitmediniz la. nedir bu amk sabah akşam alevilere hakaret. lan oğlum alevilere orospu çoçuğu derseniz cennete giremezsiniz. böyle adamların sözlükte yazmasına sebep olanı sikeyim ben.

tanım: içi alevi nefreti ile dolu bir yazar.
  • okuduğunu götünden anlayan götten bacaklı beyinsizler tarafından alevi düşmanı ilan edilen yazar. oğlum siz beyinsiz misiniz, gerizekalı mısınız yavrucum. ne diyorum ben orda angut herif? tüm aleviler için geçerli olmayan bir önerme diyorum, fakat aleviler içindeki orospu çocuğu aşırı mezhepçi bi kitle var onları kastediyorum. aynı tabiri aşırı mezhepçi sunniler için de kullanabilirim, kürtler için de, aşırı partici yalancı, düzenbaz akpliler için de kullanabilirim. bi siktirin gidin kuyruk acınızı başka yerden çıkarın. bi kürtler bi de bu aleviler her boka alınan kuyruk acısı olanlar. normal, fanatik olmayan alevilerle ve kürtlerle de bir sorunum yoktur.