şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahce'nin ilgilendigi soylenen 97 dogumlu corinthians oyuncusu. malcom diye geciyor, tam skills videosu yapmalik adammis zaten e alin gari ..

http://www.youtube.com/watch?v=zxagwubauqg
  • bıdı bıdı ekolünden brezilyalı velet. 97 model olması sebebiyle biraz daha brezilyada kalması muhtemel. ederini bulunca avrupaya döşeyeceklerdir.
  • adam tam bir potansiyel. izlemekten zevk aldığım ender futbolculardan. topla birlikte inanılmaz işler yapıyor ve birden hızlanma konusunda aşmış bir yeteneği var. yarın bir gün buralar değerlenecek ve inanıyorum ki bu çocuk çok büyük futbolcu olacak.
  • iki senedir takip ettiğim kadarıyla , geleceğin yıldızlarından olmasına kesin gözle bakılan 97 doğumlu brezilyalı futbolcudur. her iki kanatta ve forvette oynayabilmektedir. topla hızlı olmasının yanında , hızlanma açısından da gayet başarılı bir genç arkadaştır , topla ani hızlanır. tahminimce barcelona'nın neymar'da olduğu gibi , ileride hatırı sayılır bir bonservis bedeliyle alacağı futbolcudur. bugünlerde adı fenerbahçe ile geçse de en kötü ihtimalle premier lig'de oynayacak kalitede bir futbolcudur ki bu da fenerbahçe'ye neden gelmeyeceğine sebep olarak gösterilebilir.
  • en son başlığına yazmamın üstünden 3 aya yakın zaman geçmiş, buralar hep tarla. şu anda tek eksiği fizik gücü. yaşını da göz önüne alırsak bu eksiğini rahat rahat kapatacak. kulübünde forma sorunu yaşamıyor, avrupa'da seyrek süre almak yerine 1-2 sene daha kalması onun yararına olacak gibi. dortmund veya arsenal tam bu çocuğa göre takımlar.
  • 5 milyon euro karşılığında bordeaux'ya transfer olmuş. fm'de birkaç seridir top class seviyeye çıkıyordu. shaktar, porto, monaco gibi takımlardan bekliyordum bu adamı almalarını. bordoeux'dan pek beklenmeyen bir hareket olmuş.
  • fm 2016 için konuşuyorum, ilk sezonda transfer edildiği takdirde yaklaşık 10 sene boyunca sol açık ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak, asistlerinden ziyade attığı gollerle takımı tek başına sırtlayan wonderkid. iyi bir hücum taktiği ile gol ve asist ortamalası sezon başına en az 25-30 oluyor.
  • bu sezonki iyi performansını sürdürürse bordeaux'da son sezonu geçirecek olan sao paulolu kardeşimiz.
  • ne isi var bu çocuğun bordo'da diye sormadan edemiyor insan. tsl de fener ya da beşiktaş, herhangi bir takımın bu saatten sonra kadrosuna katabileceğini düşünmüyorum.
  • akıyor bu sene ligue 1'de , 40 milyon ateşler bir takım yakında.