şükela:  tümü | bugün soru sor
 • avrupa basketbolunu takip etmek için en doğru adres. hayır sadece türkçe bloglardan bahsetmiyorum, tüm kaynaklar için geçerlidir bu yargım.

  özellikle bütün maçları izlemesi ve hatta üşenmeyip kritik anları edit edip youtube'a yükleyerek bahsettiği konuyu okura görsel olarak sunmasıyla da alkışı hak ediyor.

  okuyun, okutun...
 • salsabasket ile beraber en kaliteli basketbol blogu.
 • maliano kendini avrupa basketboluna adamış bi eleman. yaptığı görüntülü maç analizleri ile blog camiasında yarattığı özgünlüğün yanında üslubu da gayet okunası, akıcı, esprili. belirtmeden geçmeyim blogdaki "durun siz kardeşsiniz" bölümü de favorilerimden. bahis dünyasını iyi bilmesi maçlara yönelik yaptığı tahminlerin isabetinin yüksek olmasını da sağlıyor. bir maçın analizi nasıl yapılır için yaptığı panathinaikos - real madrid maçının analizine bakmak yeterli olacaktır.

  http://maliano.blogspot.com/…eal-madrid-76-mac.html
 • ortaya çıkan forma skandalında bir ilki başararak ; tufan ersöz forması giyen cemal nalga nın oynadığı maçın videosunu bulup paylaşan basketbol blogu.
 • üniversiteden sınıf arkadaşım olan adamın sitesi/blogu. çok da faydalı işler yapıyomuş meğersem ama ben bunu yeni öğreniyorum işte mesele o.

  bundan sonra daha yakından takip etmeyi planlıyorum. her ne kadar bizim eşşekler top 16'ya kalamamış olsalar da.
 • hazırlayan arkadaş çok emek harcıyor, yaptığı büyük iş. avrupa basketbolunu takip eden herkesin sık sık girmesi gereken bir site.
 • içerik olarak benzersiz olmakla birlikte gün geçtikçe aşırı kalabalıklaşan tasarımı nedeni ile artık neredeyse yazı okumak imkansızlaşmış durumda. hazırlayan arkadaşa tasarımı biraz daha sadeleştirip siteyi biraz daha user-friendly bir hale getirmesini tavsiye ediyorum.
 • hiç bir zaman euroleague galatasaray için erken dememiştir. a lisansı söz konusu olduğunda galatasaray'ın bu lisansa sahip olabilmesi için erken demiştir ki haklıdır. galatasaray henüz euroleague'de hiç bir şey ispatlamamış, hiç bir şey kazanmamıştır. sadece ve sadece bir maç kazanabilmiştir. üstelik basketbola yatırımın istikrarlı bir şekilde devam edeceğine dair hiç bir garantisi de yoktur. bu şartlar altında halen galatasaray için a lisansı erkendir. ha galatasaray bileğinin hakkıyla katılma hakkı elde ettiği euroleague'de bir kaç sene böyle hep yukarılarda olursa, salonu düzenli olarak doldurursa ve basketbol kendi gelirini, kendi bütçesini yaratabilecek bir ekonomik güce kavuşabilirse o zaman a lisansını konuşmak gerekir.
 • l.rytas: 63 - galatasaray: 71 (aç kapıyı bertomeu, ben galatasaray)

  maliano'nun son 1,5 ayda yazdığı tek maç yazısı yanılmıyorsam budur. aylardır düğün hazırlığı yapıyordu. sene içinde sık sık gs yazısı okuyacağımıza eminim.

  galatasaray'a eurocup şansı (bkz: iyi niyet)
 • hayal dünyasında geçen bir senenin özetini paylaştığı fotoğraf ile anlatmıştır. bize yine hüzün..