şükela:  tümü | bugün
 • adi ustunde malibu'da bulunan plajdir kendisi. yuzmek denize i$emek yasaktir. sadece surf yapilir ve muthi$ guzel mankenlerin mayolu fotograflari cekilir. insanlik di$i bir yer.
 • los angeles'da gidilebilecek onca guzel beach varken genellikle buraya gitmek vakit kaybidir. guzel mankenlerin mayolu fotograflarini konu disi tutuyorum tabii.
 • javier rodriguez ve geert huinink ikilisinin conil adı altında yaptığı efsanevi parça. in search of sunrise 5'in birinci cd'sinin introsudur.

  http://www.youtube.com/watch?v=aqexxoyis1i
 • bok gibi plajmış lan. özendik geldik, kötü fotoğraflarına aldırmadık, adı yeter dedik. los angeles'ın pasifik kıyısındaki en boktan plajıymış meğersem. daha güneydeki santa monica, venice, laguna plajları çok daha güzel. bizim gibi "siktir et bunları devam et malibu'ya" derseniz büyük hayal kırıklığı yaşarsınız.
 • (bkz: malibu pier)
  duke's diye güzel de bir pub var malibu da. mevsim itibariyle bal kabagindan** biralar çıkmış tadabilirsiniz yolunuz düşerse."bi halt olmaması (!)"bizim cehaletimiz, sörf yapabiliyor olsaydık burasi cennet olabilirdi. kaldı ki cok büyük beklentiye girecek bir durum zaten yok; altı üstü bir okyanus ve etrafında harika evler ile siralanmis publar var. ne bekliyor bu insanlar bilmem.
 • los angeles da bulunan ünlü sahil.
  amerika da doğusun da new england bölgesinde batı da los angeles kumsalların da bir çok noktada okyanusa girme imkanı buldum ama diyebilir ki en iyi kumsal burada. mutlaka cuma veya cumartesi gidin.zuma beach bölgeninen hareketli noktası.otopark ücretini net hatırlamıyorum ama ortlamanın biraz üstündeydi diye kalmış aklımda.eğer santa monica tarafından geliyorsanız beach i solunuz da gördükten sonra ileriden döndüğünüz de beach kenarında otoparka gelmeden yol kenarına da park edebilirsiniz(ücretsiz:).
 • bünyesinde, terasında okyanusun dalga seslerini dinleyerek bira içip, yemek yenilebilecek "moonshadows" isimli harika bir restaurant bulunduran belki de en huzurlu ve en şık los angeles sahili.