şükela:  tümü | bugün
  • ders calisilan ortamlardan biri, manken boylarinda benden 5-6 yas kucuk (tahminen) bir hatunu 20-25 metre oteden kesiyorum... biri ariyor surekli, oturdugum koltuklarin onunden gecip gidiyor tekrar geliyor>> en yakin temasimiz bu...
    derken karni acikti benim oturdugum koltugun 2-3 metre caprazina gecti, atistirmaya basladi (analiz: daha uzaktaki koltuklar bosken yakina geldi benim ampullerle oynadi biraz ;))
    sonra video izliyor telefondan... ben ara ara yine kesiyorum fakat basini kaldirmiyor...
    pismanlik: yanindaki koltuk bostu, oraya gecip biraz da bana versene ya da ne izliyorsun diye sohbete girebilirdim. sonra biriyle konuscakmia gibi salondan cikardim ve o da pesimden gelir miydi ;))
    son perde: atistirdi kalkti kulakligi almaya geri gelmeden ben face profilimi telefonda acip ortadaki sehpanin uzerine koydum (ekran zamanini da artirip :)).
    hatunun gidis o gidis yarim saat sonra geldi... ben de uzatmadim daha tanisamadik yani...
    ara ara aklima geliyor, eskiden daha cengaverdim yas ilerleyince daha cok dusunup daha az yapiyorsun galiba ;((
  • mal beyanı
  • serin hikaye.