şükela:  tümü | bugün
  • malum yazarı hepiniz biliyorsunuz
    isim vermiyeceğim
    çünkü sonra foruma dönüyor ortalık...
    ama f diyeceğim

dün gece başıma geldi, saat 3 gibiydi herhalde çünkü rüyadan sonra yataktan sıçradım terlemişim ve su içmeye gittim mutfaktağa saat gözüme çarptı hayal meyal kestiriyorum zamanı.

benim rüyalarla hep bir sorunum var zaten, uzun zaman önce bir entrimde de bahsetmiştim oda şu #70498611

neyse rüyayı anlatayım!
    bu son zamanlarda gördüğüm en gerçekçi rüya o kadar söyliyebilirim...

yer marmara üniversitesi dersi ne bilmiyorum bahçe de çimenliğin üstünde ilk okul sıralarında oturan belki 200 ila 250 arasında değişen öğrenci var.
    gerçek hayatımdaki gibi gene siyah giyinmişim,
    kapıdan girdim usulca önlere bir yere oturdum.
    ve o sıralar da f içeri girdi içeride bir anda uğultu koptu herkes birşeyler söylüyor ama ben susuyorum yanımdaki kız dahi f ye söyleniyor.
    furki o uğultunun için de arkadan öne doğru öğretmen masasına gidiyor
    ve oturuyor bir anda "susun " diye bağırıyor, herkes susuyor ama aradan bir kaç öğrenci ayağa kalkıp "sen atatürk'e hakaret edemezsin, sen bizi yok sayıp bizim meneviyatlarmıza zarar veremezsin" tarzı bir şeyler söyledi
    fazlasını tam anımsayamıyorum.
    f de cevap olarak "beni dinlemek zorundasınız,
    ben sizin hocanızım, ben olmadan bu dersi geçemezsiniz, fikir özgürlüğüme saygı duyun" diyordu.
    tabiki f ye bağıran öğrenciler susmadı daha da yüksek sesler gelmeye başladı en arka sıralardan ortalardan hep bir bağırmalar ve hakaretler ediliyordu...

f rüyada imaj değiştirmişti!
    bilen bilir (bkz: luıgı datome) ye benziyordu. burdan
    (f nin resmini koymak istemedim zira hoş olmaz)
    bu sakallı haliyle ve uzun saçları biraz şekil şemal vermişti ama bir ara rüyanın sonlarına doğru masadaki kurabiye mi un helvası mı o tarz bir şey yerken sakallarının arasına girdi ve o sırada ön sıralarda kısa, sarı saçlı bir kız öğrenci sakalları temizlenmesine yardım etti
    kız parmaklarını f nin sakallarına sokuyor falan dehşetül vahşet bir durum.

f nin gece rüyama girmesinin sebebi bence gece yatmadan f nin nick altını okumamdan kaynaklandı.
    yoksa durduk yere neden rüyama girsin...

edit başlıkta harf eksikliği yapmışım düzeltirler umarım!
  • sizin gibi salaklar olduğu sürece daha çok görürsünüz dediğim.

gerizekalı gibi her başlığına yazın, her entryde bahsedin tepemize çıkarın e mi. beyinsizler sürüsü sizi.