şükela:  tümü | bugün
  • 28 ocak, 1994 doğumlu popçu. son yıllarda kendisinden 20 yaştan fazla büyük ablaları olan shakira, thalia gibi isimlerle düetleriyle göze çarpan, yakışıklıca bir arkadaş.
  • hatunlarin efendi yerine piç tercihindeki piçe benzeyen şarkıcı.
    ama sesi güzel.
  • 190 boyunda, kaslı, 30 yaş üstü bir herif sanıyordum bunu. ismini google'da aratınca benimle aynı yaşta olduğunu öğrendim, kendi kendime tipimi şeklimi şemalimi sikeyim dedim, ne adamlar var dedim. sonra videoda shakira ile yan yana gördüm, aralarında fazla fark yoktu. ulan dedim bir araştırayım boyu kaç acaba, 170 küsür olduğunu öğrenince biraz mutlu oldum ne yalan söyleyeyim.
  • 2012'deki albümündeki tipiyle en son klibindeki halini karşılaştırınca evrime inandıran, yakışıklı ötesi seksi herif.
  • (bkz: il volo) grubundan (bkz: gianluca ginoble) ile birbirlerine çok benziyorlar.

maluma

gianluca ginoble
  • oldukça yakışıklıdır. sesinin tınısı da çok güzeldir.
  • çok yakın bir kankimle kendisini ricky martin'e benzetiyoruz. tabi ki gay olması açısından hahaha. ellerimiz ovuşturduk come out yapacağı günü bekliyoruz. zaten bence ricky martin ve marc anthony ile kiristiriyor.
  • ses tonunu yirim.
  • youtube'da yayımlanan kliplerinin çoğunluğu 1 milyar kişi tarafından izlenmiş.
    saygı duyulası bir başarılı.

sesi de gayet güzel. gerçi ispanyolca çok güzel.
  • kendisine karşı boş değilim**
    sesi cidden çok hoşuma gidiyor, yalnız evladım buraları okumuyosun elbette ama şu her söylediğin her şarkının sonunda "pretty boy" demeyi bırak. vallahi gına geldi.