• senden olmak veya olmamakla alakası yok. ülkenin anasını bellemiş rte'yi kör bir çomar gibi sırf içindeki yobazlık dürtülerinden dolayı savunmanla alakası var. neyse boş vaktiniz çok galiba. iyi eğleneler diliyorum size :)
  • çomar detected! ak ite engeli bas geç.. vasıfsız troll..
  • süper olay.

"doktorasını yap patentini al ama biri gelsin engellesin"

olm bu ülke yobazın bayrak taşıyanı profesörle, bakanla, müsteşarla falan dolu.
    okumak yobazlığı almıyor ki? hatta bazı durumlarda güçlendiriyor bile.

benim ofiste zehir bir iş arkadaşım var. adam türkiye'de alanında tek. hangi müşteriyle çalışsa "biz böyle birini görmedik" diyorlar. y.içi y.dışı adamın ismi biliniyor. ama 5 dakka konuş, adam yok rockerfellerlar yok rothschild'lar yok illuminati, yok allah kitap... deli bildiğin. cv'ye baksan steve jobs. 5 dakka konuş mikael sikkofield çakması.

senin entryler de böyle işte.

millet seni okumuş olmana rağmen yobaz kaldığın için engelliyor.

nesliniz tükeniyor. 300 yıl öncesinin matbaaya karşı çıkanlarından zerre farkınız yok. tek olayınız üreme sebebiyle sayınızı fazla olması.

ama hepinizi toplasan 1 tane beyin etmiyor işte n'aparsın.
  • ahlaksız bir aktroll. asker ölümlerinden haz alan bir haysiyetsiz.
  • malum trollerden biri.
  • edit: ilamı
  • tanımazdım bi' bakayım dedim 'doktora, yayın yaptım ettiğiniz laflara bakın' diye bir türkü tutturmuş. bu türkünün 'eğitimin ideolojik aygıt olması' tezi ile çürütüldüğünü ya okumamış ya da görmezden gelmiş. sosyoloji ve siyaset biliminin önemli yazılarını sallamayan birinin doktora tezine olan güvenim elbette yok. çomar mıdır, troll müdür bilmem, benim eleştirim çok açık. cevap vermesini bekliyorum.

edit:imla
hesabın var mı? giriş yap