şükela:  tümü | bugün
  • ürettiği güvenlik yazılımlarıyla bilgisayardaki haşaratı ayıklayıp bertaraf eden güzide şirket. http://www.malwarebytes.org/ adresinde ikamet eder.

mamûlleri için;
    (bkz: rogueremover)
    (bkz: malwarebytes' anti-malware)
  • malwarebytes'ın ürettiği, gayet başarılı ve kullanışlı bir haşarat kıran.
    ücretli ve beleş versiyonu mevcuttur. free sürümü tarama ve temizleme amaçlı kullanılabilir. ücretli versiyon ise anlık koruma, bedava versiyon yükseltme ve satış sonrası hizmet de içerir.

http://www.malwarebytes.org/mbam.php
  • bilgisayarinizdaki obur anti-spyware yazilimlarinin bulamayacagi onlarca spyware i bulan, ve eger bilgisayarinizda ciddi bir sorun varsa indirip full system scan yaptiginizda buyuk ihtimalle bu sorunu gecirecek program. indirirken "2.6 megabyte programin bana ne yardimi olabilir ki?" gibi dusuncelere kapilmayin, boyundan buyuk islere kalkisir.
  • bir çok anti virüsün temizleyemediği şeyi 5 dakikada temizleyen, mükemmel bir program. mutlaka kullanın derim. programla temizleme yaptıktan sonra bozuk programlar bile çalışıyor. o derece güzel.
  • ücretli versiyonundaki otomatik koruma sistemi devletin bile engellemeyeceği siteleri engelliyor. niçin? çünkü warez sitesiymiş onlar.
    forumlarını da 12 yaşındaki çocuklar modere ediyor sanırım. özel mesajla küfür bile yedim.
  • belki en iyi taramayı yapan programdır şu yeryüzünde. ne güncel kasperlerin nodların taradığı bulamadığı virüsleri eliyle koymuş gibi buluyor sonra "siliyorum abi bak bi reset çakam olur mu?" diye soruyor. para verdirir bu program kendine o derece süper hoş bişey. anlık korumasıda boş dururken gelen network saldırılarını bile engelliyor takır takır. işin güzeli kasperin yüzde biri performans sömürmüyor. aç bırak bunu kenara yapsın işini ömür boyu o derece bi program olmuş hoş olmuş.
  • microsoft security essentials ile beraber kullanıldığında çok über ikili olduğunu düşündüğüm anti-spyware yazılımı. sistemi hiç yormuyorlar. paranoyak kullanıcıları tatmin etmiyebilir ancak bilgisayardan bir sürü alışveriş yapmış kişi olarak hiç bir problem yaşamadığımı söyleyebilirim. http://www.digitaldeliverydownloads.com/ sitesinde 15 dolara ömür boyun lisansını alabilirsiniz.
  • şimdi ben bunu kurdum bi değişiklik olsun diye. baktım övgüler almış falan. bi tarama yaptım, buldu bir kaç zararlı atık. tamam güzel. ama şimdi bunundivxplanet sitesini engellemesini anlayamadım. siteye girerken "potansiyel zararlı içerik" diye uyarı verip siteye girmemi engellemesi pek hoş değil. (kalbim kırıldı biraz evet) hayır bi sor, bak potansiyel zararlı içerik var de, girmek istersen kendi riskin de, iki seçenek sun, tamam abi haklısın diyelim ya da dur oğlum ben bi giriym diyelim. ama yok, çat diye engelleniyo.

sadece bu sitede gördüm bu sorunu bu arada.

edit: tabi sağ alttaki program simgesine sağ tıklayıp "website blocking"in yanındaki tiki kaldırırsak site engellemeleri de kalkıyor. o ayrı.

edit 2: entry tamamen anlamsızlığıa doğru gidiyor: şöyle bir şey var "koruma sekmesine gelin orda "koruma modülü başlayınca zararlı web sitesi engellemesini de başlat" seçeneğini etkisizleştirin."

nilashead uyardı.
  • "en fazla ne olabilir ki?" düsturuyla yola çıkıp virüslü bilgisayarıma bu programla giriştim, zavallı bilgisayarım artık hiç açılmıyor. kullanırken dikkatli olmak lazımmış.
  • en iyi güvenlik yazılımlarından biridir.