şükela:  tümü | bugün
  • yani cidden hayvan sevgim azalıyor bunları okurken.kısırlastırılmış kedim için gelenekselleşmiş 'hangi mama' başlığını attım.ve yine 'hay amk demek' zorunda kaldım.elemanın biri diyorki 'a maması hem ucuz, hem kaliteli, hem de tüyüne çok iyi geldi.ayrıca boku daha güzel kokuyor artık' amk güzel kokan bok mu olur lan? bok bu yani, bokun da bokunu çıkarmayın arkadaş! hemen diğer yorumcu atlamış 'sen ne diyorsun be! o marka berbat, denemek için aldım,kedim sıçamadı,çünkü yemedi.sonra araştırdım böbreğe zarar veriyormuş, ben de sokak kedilerine vereyim dedim, 5-6 kedi yanaştı ama 1 gram yiyen olmadı, paranıza kıyın lütfen' anlamadığım a markası bu kadar kötüyse neden sokaktaki kedilere kıydın ? paranıza kıyın derken 'çok cömertim, çok zenginim, benim de bokum kedimin boku gibi güzel mi kokar' demek istedin? belli ki yanaşan 5-6 kedi tok, yoksa sıçsan yerde kalmaz bok. hayır yani kime bu havaniz? kedi seveyim derken niye insanları üzüyorsunuz? ben yarım bardak kola içiyorum, midemin belası sikiliyor,reflüm tavan yaparken, götüm bakü-ceyhan boru hattına dönüyor ama abim şişeyi dikiyor ve adam geyirmiyor bile.yani mideden mideye, götten göte değişebilir demek yerine neden götlük yapıyorsunuz? iki mama tavsiyesi okumak yerine her yıl bokunuzu okumak zorundamiyiz ya! su veterinerler de çıkıp adamakıllı açıklama yapsınlar artık, işleri güçleri her mamayı kötülemek.kedim anne sütü seviyor desek, anasını sikeyim diyecek pozisyondalar!