• zannedersem 2005 yilinda vestel manisasporda meduna diye bir futbolcu vardi o da mac esnasinda bayilmis ve kalp krizi gecirdigi anlasilmisti. adam saha kenarinda bayilinca aklima o anlar geldi. o zaman mac durmus gsli futbolcular bile agliyordu. yalan dunya iste. ayrica mac basliginda yazilanlar da ne tip insanlarla beraber yasadigimizi gostermesi acisindan yararli. adam bi gol atacak 2 3 puan fazla alacak diye tanimadigi bi adamin olmesini istiyor, olusune kufur ediyor, bayilma numarasi yaptigini iddia da etmiyor direkt deklare ediyor. yazik.
  • düzelmesine çok sevindiğim kaleci. futbol filan bir yere kadar.
  • an itibariyle kendisi fransa'nın troyes takımından sivasspor'a transfer olan kalecidir.geride kalan 10 senede forvetten kaleciye evrildiğini düşünmeyin kendisi üstteki entry ile alakasız bir kişidir.yönetim göreve lütfen.
  • kalesini koruduğu troyes’te 36 maçta 16 kez kalesini gole kapatımıştır ayrıca mali milli takımının kalecisidir ve şu an 29 yaşında bir kaleciye göre genç bile sayılabilir sivasspor iyi bir iş çıkarmış bu transferle hayırlı olsun
  • (bkz: 22 aralık 2019 gençlerbirliği sivasspor maçı) 'nda yine gösterdi ki ligimiz için çok iyi bir kaleci. eğer sivasspor bu sezon şampiyon olursa , kendisinin payı çok fazla olacak.
  • bayrampaşa meyve hal’inde kendisinden çok daha yetenekli ve ucuz işciler var. öyle bir kaleci.
  • sivasspor'un panter kalecisi. bir kaleci için bile uzun sayılabilecek boyu, "reis, malı göster de düşmanlarımız korksun", "aç da gölgesinde serinleyelim" vs. gibi yersiz tezahüratlara konu olsa da, maçlarda bu durum dezavantaj oluşturur mu diye düşünmedim değil.

efendim, yazmak için bir kaç maç seyretmek istedim kendisini. lig başlamadan cumhuriyet kupası kapsamında fenerbahçe ile oynanan maçtan sonra, umut ışığı verse de beşiktaş maçında yaşadığı sakatlık sonrası toparlanamayacağını düşünenlerdendim -ki yanıldım-.

gaziantep fk maçında yediği golde, rakip forvetin ceza sahası ön çizgisinden yaptığı, yerden vuruşu çıkaramamıştı. "acaba uzun boyundan dolayı yere yatamıyor mu bu kardeşimiz?" diye endişelendim. ancak trabzonspor, alanyaspor ve son olarak ankaragücü maçlarında yaptığı kritik kurtarışlar sonrasında şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, samassa uçanı kaçanı yakalayıp bec.. öhöm, pardon, kurtarabilecek bir aslan parçası. özellikle ankaragücü maçında uzanıp kurtardığı şutlar öyle her benim diyen kalecinin çıkarabileceği toplar değildi. ilk 7 hafta itibariyle ligin en az gol yiyen kalecileri arasında. üstelik defans göbeğinde aaron appindangoyé ve caner osmanpaşa olmasına rağmen. ankaragücü maçında yediği golde de hata büyük ölçüde appindangoyé'deydi.

velhasılıkelam; iyi kaleci. kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
  • sivasspor’un sene başında bonservis bedeli ödemeden aldığı 13 futbolcudan biri.

rıza çalımbay effect
  • ağlama krizi geçirdiği için tomografisi yarıda kalmış. inşallah bir şeyi yoktur.
hesabın var mı? giriş yap