şükela:  tümü | bugün soru sor
 • süper teknolojik tam otomatik bir ana kucağı.

  yeni nesil uyku koltuğu demiş satıcı 4moms.

  söylediklerine göre

  --- alıntı ---

  4moms ekibi hareket sensörleri aracılığıyla anne ve babanın hareketlerini ölçerek bu hareketleri mamaroo'ya uyarladı. mamaroo 5 farklı hareketi içeren tek ana kucağı, ebeveynlerin doğal hareketlerinden yola çıkarak bebeği rahat ettirmek amacıyla tasarlandı. bu sıradan bir ana kucağı değil.

  --- alıntı ---

  :reklam sanmayın ama bu ana kucağı fena rahat ettirir. fiyatı da kazık tabii e-bebek'te 449.9 tl.
 • bebeginizi bunun kadar tatli sallayan ba$ka bir meret yok. cikardigi ses bir yerden sonra beyninizi yiyor (ozellikle cok sessiz ortamda), benim sag lobumda kuculme oldu mesela.
  bir yerden sonra baldiz kirdigi icin kullanamadik. (kendisi gecenin bir vakti alkolluyken yanlislikla kirdigi biz ise denedigi konusunda israrciyiz).
 • toplamda 4-5 ay kullanmak için değmez diye düşünülmemesi gereken icat. o bebeği uyutabiliyorsa, her kuruşuna değer. bileklerde sorun yaşamak, sürekli iğne olmaktansa, parayı buna vermek daha iyi.
 • kullananlar tarafindan olumlu olumsuz yorum almak icin sabirsizlandigim , gorunurde cok hos, eger sabaha kadar uyumayan bebeleri hakikaten uyutuyorsa verilecek 700 tl yi hak edebilecek alet. oncesinde mesaj kutumun yesillendirilmesi zati alimi ziyadesiyle mesut eder.
 • cocugu kucak arsizi ettiyseniz tebrikler, bu da bi boka yaramayacaktir. ama yine de yaklasim şöyle olmali, ilk bi kac gün, bebek tok, gazi cikmis ve huzurluyken bu cihazda sallanmaya alismali. yoksa, huzursuz bebegi buna koyunca iyice çileden cikiyor. bir de bebegi deli gibi sallamaya alistirdaysaniz, bu makinenin hizi biraz agir. ama guzel fikir, saglam cihaz.
 • 2015 modelinde ufaktan tasarım değişikliğine gidilmiş, hareket ve sesi bluetooth ile telefondan kumanda edilebilme gibi özellikler kazanmıştır. ilgili cihaz
 • piyasa fiyatı yaklaşık 1900 tl olup * alttan alttan verdiği titreşim ve beyaz gürültü sesleri ile özellikle kolik bebek ana babalarının mutlaka edinmesi gereken kucak şeysi. en toraman bebeler bile doğumdan itibaren en az 4 ay rahatlıkla kullanabiliyor. enteresan şekilde ikinci el piyasası oluşmuş durumda. özellikle letgo'daki fiyatları görünce aldığınızdan pahalıya satmanız mümkün diyorum.
 • üstündeki oyuncak zımbırtısının da manuel değil otomatik olarak sallanması gerektiğini düşündüğüm yeni doğan için henüz pek de faydasını görmediğimiz ama ilerde göreceğimize emin olduğum cihaz.
 • buyukler icin versiyonu olsa kendime de alirim
 • kızıma aldım sonrasında hiç kullanamadım çünkü kızım hiç sevmedi sürekli ağladı ne zaman koymaya kalksam. anladım ki o kadar parayı boşuna havaya saçmışım.
  arkadaşım ise sürekli bebeğini mamaroo nun üzerinde uyuttuğu için çocuk dışarıda uyuyamıyormuş oda bir problem bizim ufaklık ise emziğinin olduğu her yerde uyuyabiliyor.

  dedim iyiki sevmemiş bizim kız yoksa bizde zorluk çekebilirmişiz.
  ayıca ha kucakta sallamışsın ha mamaroo ya koymuşsun.
  kucakta sallamaya karşı olanların bu aleti almasını mantıksız buluyorum.

  ha illa alıcam diyorsanız önce bi arkadaşınızınkine oturtun bebeğinizi bakalım sevecek mi ?