şükela:  tümü | bugün
 • çok başarılı tasarımları olan bebek/çocuk ürünleri firması. ingiliz menşeili sanırım. sola modelli pusetleri çok fonksiyonel ve kullanması rahat ama katlanmış hali bagajda biraz fazla kaplıyor, dikkate almakta fayda var. ürünlerini bulmak biraz zor sanırım türkiye'de ama keşke daha çok ürünü olsa da görsek, bütün piyasayı chicco kraft sarmış, biraz farklı, fonksiyonel şeyler aradığınızda zorlanıyorsunuz.
 • tasarım konusunda aşmış firma. bir tane bile zevksiz ürününü bulamazsınız. ingilizdir ama ne hikmetse abd fiyatları daha uygundur. türkiye'de ne yazık ki çoğu ürünü bulunmuyor. olanlar da ya pahalı, ya da eski sezon oluyor.
 • oğluma, teyzesinin doğum hediyesi olarak aldığı pusetin ( urbo 2 ) markasıdır. başka hiçbir markada görmediğim, 180 derece yatabilme özelliği sayesinde, ana kucağı gibi ıvır zıvıra gerek duymadan, oğlum doğar doğmaz kullanmaya başladık, 18 aydır da çatır çatır kullanıyoruz. amerikan arabaları gibi ışıl ışıl yanan alüminyum şasesine bayılıyorum ayrıca, içim açılıyor.

  sökülüp takılması da çok kolay. sürüşü süper. bizim için sorun olmadı ama tek handikapı, bagajda fazla yer kaplıyor olabilir. stokke düşünenlere bile şiddetle tavsiye ederim. biz pişman olmadık.

  (http://www.mamasandpapas.com/cat/urbo2/ )
 • bu markanın çok istediğim bir ürününü istanbul'a getirecek olan şahsa çok pis dua ederim...
 • kıyafetleri aşırı pahalı olan marka.
 • deneyimle sabit, bebek arabası konusunda pek başarılı olduklarını düşünmekteyim.
 • onyüzbinmilyon bebek arabası modeli incelemelerini okuyup, deneyip, inceleme videolarını izledikten sonra rahatça belirtebilirim ki en ideal bebek arabası bu markaya ait, armadillo flip :)

  tentesi baya geniş rüzgar, güneş vs sorun değil, tente kapalıyken içeriyi görebileceğiniz gözetleme zımbırtısı var , tek el kullanılabiliyor, çift yön kullanılabiliyor, yüksek - çocuk egzos yutmuyo - , çocuk kucağınızdayken tek elle açıp-kapayabilir, valiz gibi sürükleyerek kapalı konumda rahatça taşıyabilirsiniz, oturma alanı geniş, ayak uzatma zımbırtısı var, çocuk uyurken bacakları aşağı sallanmıyor direkt yatak moduna geliyor, sepeti geniş ıvır zıvır herşeyi taşıyabilirsiniz ve maxicosi anakucagi kullanimina uygun ilk 6 ay.

  basit özellikler gibi görünüyor ama kayayı yedirtecek derecede tüm bu özellikleri tek bi arabada bulmak nerdeyse imkansız gibi. bir çok pahalı-kaliteli bilinen markada yok bu özellikler..
 • markadan ve ürünlerinden hiçbir şekilde haberdar olmayan birine bambaşka şeyler çağrıştıran ikili.
  yazamayacağım. böyle marka adı mı olur? tövbee...