şükela:  tümü | bugün
 • evcil hayvanlar için bilumum yiyecek ve malzemeler satan yeni bir online site.

  http://www.mamasepeti.com/

  site ismi bu haliyle bebeklere mama satan bir site gibi duruyor ya da benim evcil hayvan besleme alı$kanlığım olmadığından dolayı direkt bu çağrı$ımı yapıyor.

  (ara: *sepeti.com)
 • ürün ulaştırma hızı en fazla 2gün olan site. kampanyalı fiyatları da takip edildiğinde gerçekten karlı çıkılabilir.
 • istanbul'daki hayvan barınaklarına bağış yapmak isteyenler buradan sipariş verebiliyorlar. ayrıca yeni bir kampanya düzenlemişler, destekleyen sayısı 25.000 kişi olduğunda 5.000tl değerinde 103 adet pet lovers marka köpek mamasını barınaklara dağıtıp yardım yapacaklarmış: http://www.mamasepeti.com/destek.php
 • 3 gün içinde 22.323 kişi üye olursa 5.000 tl değerinde köpek mamasını barınaklara dağıtacaklarmış. destek olmakta fayda var. hadi twitter' ı, facebook' u olanlar bir el atsın lütfen.

  edit; 5 kişi üye olmuş bile, hadi 5-10 saniyenizi iyi bir şey için ayırın.
 • barınak kampanyasını yenilemiş sitedir.
  "desteklediğiniz barınağı seçin, toplam destek sayısı 10.000 kişi olduğunda mamasepeti.com tarafından 6.500,00tl değerinde 134 adet pet lovers marka köpek maması barınaklara yüzdesel olarak dağıtılıp yardım yapılacaktır. destek sayısının 10.000'e ulaşamaması durumunda, 5.000 kişiyi geçtiğinde 60 adet, 7.500 kişiyi geçtiğinde ise 80 adet pet lovers marka köpek maması barınaklara yüzdesel olarak dağıtılıp yardım yapılacaktır. sizde barınakları destekleyin, paylaşın, paylaştırın barınaktaki dostlarınıza yardım edin.. "

  şuan kalan destek sayısı 6999, haydi herkes biraz paylaşsa temmuza kadar yaparız be arkadaşlar.
 • yeni kampanyası da başarılı görünüyor, eski kampanyaya ulaşılması imkansızdı, zira 4 gün kalmıştı. kampanyaya ulaşılmasaydı üye olan herkes hemen üyeliğini iptal edecekti. bu düzenleme iyi olmuş. yeni kampanyası da desteklenesi.

  son 6.749 kişi. 5000 kişi için son 1200 kişi.
 • indirimli ürünlerle ilgili gönderdikleri e-posta'daki 1 al 1 öde kampanyasıyla kafaları karıştıran mama sitesi.*

  http://i.imgur.com/xu1oh.jpg
 • eğer facebook sayfası 300.000 beğeniye ulaşırsa pedigree sponsorluğunda 6000kg mama yardımı yapacaklar. şu an 8 binde, fakat eminim ki ekşiciler ve diğer arkadaşlar olarak zorlarsak bu işi başarabiliriz.
  yapılması gereken tek şey https://www.facebook.com/mamasepeti sayfasını beğenmek.
 • her ne kadar şık olmasa da aslında başarılı bir kampanya yapmışlar. neden mi? çünkü bu sayfanın normal şartlarda 300bin beğeniye ulaşma şansı yok, koca koca firmaların bu noktaya erişmeleri imkansızken mama üzerine bir internet sayfasının bu rakama ulaşması beklenemez. onlar da hedefi 300bin koyarak hem imkansız hedefi bir engel olarak koyuyor hem de ceplerinden bir kuruş çıkmadan türlü ortamda sitenin ismini bir şekilde duyuruyorlar.

  eğer biraz ilkeli ve kullanıcıları salak yerine koymuyorsalar çıksınlar delikanlı gibi her 1000 beğeniye oransal olarak 20kg, insaniyet namına da 50kg mama veriyoruz deseler. bu şekilde biraz daha sempatik olabilirler.

  edit: sayfayı inceledim, ulaşılmasa bile beğenen her kişi başına 10gr yardım edeceklermiş. iyi bakalım.