şükela:  tümü | bugün
 • evcil hayvanlar için bilumum yiyecek ve malzemeler satan yeni bir online site.

  http://www.mamasepeti.com/

  site ismi bu haliyle bebeklere mama satan bir site gibi duruyor ya da benim evcil hayvan besleme alı$kanlığım olmadığından dolayı direkt bu çağrı$ımı yapıyor.

  (ara: *sepeti.com)
 • ürün ulaştırma hızı en fazla 2gün olan site. kampanyalı fiyatları da takip edildiğinde gerçekten karlı çıkılabilir.
 • istanbul'daki hayvan barınaklarına bağış yapmak isteyenler buradan sipariş verebiliyorlar. ayrıca yeni bir kampanya düzenlemişler, destekleyen sayısı 25.000 kişi olduğunda 5.000tl değerinde 103 adet pet lovers marka köpek mamasını barınaklara dağıtıp yardım yapacaklarmış: http://www.mamasepeti.com/destek.php
 • 3 gün içinde 22.323 kişi üye olursa 5.000 tl değerinde köpek mamasını barınaklara dağıtacaklarmış. destek olmakta fayda var. hadi twitter' ı, facebook' u olanlar bir el atsın lütfen.

  edit; 5 kişi üye olmuş bile, hadi 5-10 saniyenizi iyi bir şey için ayırın.
 • barınak kampanyasını yenilemiş sitedir.
  "desteklediğiniz barınağı seçin, toplam destek sayısı 10.000 kişi olduğunda mamasepeti.com tarafından 6.500,00tl değerinde 134 adet pet lovers marka köpek maması barınaklara yüzdesel olarak dağıtılıp yardım yapılacaktır. destek sayısının 10.000'e ulaşamaması durumunda, 5.000 kişiyi geçtiğinde 60 adet, 7.500 kişiyi geçtiğinde ise 80 adet pet lovers marka köpek maması barınaklara yüzdesel olarak dağıtılıp yardım yapılacaktır. sizde barınakları destekleyin, paylaşın, paylaştırın barınaktaki dostlarınıza yardım edin.. "

  şuan kalan destek sayısı 6999, haydi herkes biraz paylaşsa temmuza kadar yaparız be arkadaşlar.
 • yeni kampanyası da başarılı görünüyor, eski kampanyaya ulaşılması imkansızdı, zira 4 gün kalmıştı. kampanyaya ulaşılmasaydı üye olan herkes hemen üyeliğini iptal edecekti. bu düzenleme iyi olmuş. yeni kampanyası da desteklenesi.

  son 6.749 kişi. 5000 kişi için son 1200 kişi.
 • indirimli ürünlerle ilgili gönderdikleri e-posta'daki 1 al 1 öde kampanyasıyla kafaları karıştıran mama sitesi.*

  http://i.imgur.com/xu1oh.jpg
 • geçtiğimiz pazar acana 13.5+2.5 kg lik kuru mama sipariş ettim.

  1-) siparişten 1 gün sonra aynı mamanın aynı kampanya ile farklı sitelerde 130 tl ye kadar düşen fiyatlarla satıldığını farkettim. stok eritme politikasıyla son kullanma tarihi yaklaşan ürünlerdir diye kendimi avuttum ki bana gelen ürünlerin 13,5 kg olanın üzerinde son kullanma tarihi yok! küçük paketinde yaklaşık 3 ayı kalmış. küçük paketin tarihinin yazdığı bölge, büyük pakette bantlanmış ve tarihi okuyamıyorum. tarihin yazdığı başka bir yer var mı meraktayım.

  2-) teslimat ve fatura adreslerini farklı belirtme, hediye mesajı ekleme gibi opsiyonlar konmuş siteye ancak fatura direk teslimatta verilmiş, hediye mesajı da ortada yok...

  3-) 150 tl üzerine hediye bizden demişler, faturaya eklenmesi unutulmamış ancak pakete eklenmesi unutulmuş.

  4-) siparişten önce iletişim formu aracılığıyla ilettiğim sorulara yanıt alamadım.

  5-) siparişten sonra kargo takip numarası verilmedi.

  ilk ve son alışverişimiz olması için gösterdiği çabaya teşekkür edilesi pet ürünleri sitesi.
 • eğer facebook sayfası 300.000 beğeniye ulaşırsa pedigree sponsorluğunda 6000kg mama yardımı yapacaklar. şu an 8 binde, fakat eminim ki ekşiciler ve diğer arkadaşlar olarak zorlarsak bu işi başarabiliriz.
  yapılması gereken tek şey https://www.facebook.com/mamasepeti sayfasını beğenmek.