şükela:  tümü | bugün
 • antalya fen lisesi (ve sonra boğaziçi ve itü) mezunu pırıl pırıl iki gencin (ve sanıyorum kardeşlerinin), tamamen kendi çabalarıyla yoktan var ettikleri, kabak koyu'nda bu sezon açılan şirin hostel.

  turizm krizi başlıklarında sövdüğümüz çakal ve çomar yurdum esnafının profil ve karakterinin tamamen zıttında; aydınlık, aklı başında çocuklar. keyifle ve özenle bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. bu yaz yolunuz o taraflara düşecek olursa bir şans vermenizi tavsiye ederim.

  facebook sayfası
 • mayıs ayında, likya yolunun ilk günü akşamına vardık buraya. alışılmış tatil mekanlarının abartılı konfor ve lüks vaadinden uzak, konaklamak ve dinlenmek için ideal gerçekten şirin bir hostel. tepeden kabak koyunu gören teras katındaki cafe-barda saatlerce oturabilirsiniz, zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. paletlerden yapılmış mobilyalar girişimci ruhun simgesi adeta. mekan sahibi gençler, kendileri işletiyorlar. az rastlanan bir samimiyet ve güler yüzle yapıyorlar işlerini. tatil beldelerinde tek derdi para olan, insanları sömüren işletmelere ve insanlara inat, bölgeye ve insana saygılı böyle girişimci gençlere destek vermeliyiz.

  ha bir de miskin nina var. küçük kızım nina'yla orada kaldığımız sürece çok eğlendi.

  yolunuz o tarafa düşecekse mutlaka uğrayın. kalmasanız da teras cafede bir şeyler içip dinlenebilirsiniz.
  ayrıca likya yolunu yürümeye ovacıktan başlayanlar, çadırla uğraşmak istemiyorsanız ilk gece için ideal bir konaklama mekanı.
 • hayatımın en güzel 7 gününü geçirmeme sebep olan en büyük etkenlerden biri. 25'li yaşlarında iki kuzen, herkesin ağzında olan ama kurumsal köle olmaktan vazgeçemediği hayattan sıyrılarak kabak koyu'nun eşsiz manzarasında kendilerine yer açmışlar. aynı zamanda büyükşehir ikiyüzlülüğü ile yaşamaya alıştığımız şu hayatta çıkarsız samimiyetleriyle size kendinizi sorgulatıyorlar.

  bugün mükemmel arkadaşlıkların başladığı bu sıcak mekanda half moon beat partisi var. fethiye ve yakınında olanların kaçırmamasını tavsiye ederim, biz orada olacağız.
 • 28 haziran'da mükemmel ve şehrin boğucu havasından uzak bir partiye ev sahipliği yapacak https://www.facebook.com/…02582,\"tour_id\":null}"}%2c%22has_source%22%3atrue%7d hostel.]