şükela:  tümü | bugün soru sor
 • evet, ortamlara düşmüştür.

  anadolu 5.asliye hukuk mahkemesinde görülen davada karar çıkmıştır; buyrunuz:

  [kılıçdaroğlu, erdoğan'a tazminat ödeyecekhttp://m.ensonhaber.com/…ana-tazminat-odeyecek.html at yalanı siksinler inananı]

  sonuç: ana muhalefet partisinin ‘tâyin edilmiş’ gb kk ve şürekâsının ‘müfteri’ oldukları ispâtlanmıştır. iftirâlar üzerine siyaset bina edenlerin bu ülkeye verebilecekleri zerre bir şey olmadığı/olamayacağı bir kez daha anlaşılmıştır. bir fetö projesi olarak ‘paraşütle’ indirildiği chp genel müdürlüğü, pardon başkanlığı, koltuğunda oturan zâtın; aslında hangi mahfillere hizmet ettiğini ve kimlerin dümen suyunda yolunu bulduğunu bizler biliyoruz. türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı’na karşı oluşturulmak istenilen, uluslararası çok taraflı bir karalama kampanyasına, kendisine ‘servis edilen’ düzmece belgelerle katkısını sunan kk, bunun hukuken de hesabını vermelidir!

  ama hukuka da gerek yok. nasılsa fetö yancısı bu müfterilerden, siyaset asalaklarından, bu millet 24 haziran akşamı sonsuza dek silkelenip fırlatıp bir köşesine atarak siyasiler mezarlığının, kurtulacak inşaallah.

  son söz: hemen bir bağış kampanyası başlatın. üç beş bir şeyler ateşleyin de ‘gariban ke’mâl’ iniz zorda kalmasın. cepten çıkmasın. allah muhafaza çocukları yemeye mama bulamazlar. ya da pardon ya, nasılsa çocuklar baya yetişmiş, kendi paralarını kazanan, rezidanslar alacak kadar durumu iyi tiplerdi değil mi..? neyse. yine atın üç beş bir şeyler.
 • malumun ilanıdır.

  zira bu ülkede muhalefet uzun zamandır çamur at izi kalsın stratejisini siyasette kendisine şiar edinmiş vaziyette.
 • allah aşkına eğri oturup, doğru konuşalım şu anki durumda bu belgeler gerçek olsaydı bunu açıklayacak bir mercii var mıydı? o yüzden geçiniz
 • ne bekliyordunuz ki astığım astık kestiğim kestik adaletten ?
 • belgelerin sahte olduğunu söyleyen kim?

  akp kontrolündeki mahkemeler. kuzum siz gerizekalı mısınız yoksa trollük yaparak kendinize küfür ettirmekten mi hoşlanıyorsunuz?

  yine birilerinin kendi çalıp kendi oynadığı olay.

  edit: belgelerin sahte olduğuna dair bir karar da yok ortada, osur osur ipe diz amk ne güzel dünya.
 • kuvvetler ayrılığının neden bu kadar önemli olduğunun ıspatıdır. sen hakimi ve savcıyı taraf yap sonra tarafsız karar bekle. artık bu ülkede, malum şahsın 2 dudak arasından çıkacak söz, karar olarak yazılacaktır.
 • mahkeme belgeler sahte dememiştir. sallamayın mahkeme kk hakaret ettiğine karar vermiştir. ve giden değil gelen para vardır. ve bu para çok o önemli bir ihale almış işadamından recebin şürekasina 1 avroluk şirket satışı için ödenen 15 milyon dolardır.

  şimdi kemal giden para var demiştir. ama bu mahkeme kararı ile paranın geldiği kesinleşmiştir. zaten dekontların gerçekliği ile ilgili karar geçen ay açıklanmıştı. o mahkeme transfer var dekont doğru ama suç yok demiştir.

  bu günkü karar da kk nın hakaret ettiğine karar vermiştir.

  şimdi internetten sıtkı ayan kim. mansimov kim kime gemi almış türkiye de hangi ihaleleri almış bir zahmet araştırın. eminim benden cesur birileri derler toparlar yazar.
 • üç kuruşa trollük yapanlar parayı hamuduyla götürenleri savunuyor ya yanarım yanarım ben ona yanarım.

  (bkz: lul)
 • tapeleri hatırlatmış haberdir. tapelere de sahte deniyordu...
 • (bkz: yav he he)