şükela:  tümü | bugün soru sor
  • erdoğan ailesinin 2 sterlinden sermayeyle kurduğu şirketle nasıl 25 milyon dolarlık gemi sahibi olduğu ve dahasının belgeleriyle detaylı anlatıldığı belgesel.
    https://youtu.be/bhm6mciu_g0

açık ve net bir cevap gerektiriyor.
  • milyon için değmez, milyardır o.
  • chpyi kapatıp kemal kılıçdaroğlu'nu youtuber yapsak aslında şu anki muhalefetten daha etkili bir siyaset yürütebilir. ne bileyim 3 5 kuruş hakkıyla para kazanır en azından. seçimden seçime "sözde siyaset" yaparak her ay bir sürü para götürmek kolay tabi.

akp seçmeni için bu video akpye oy vermek için başka bir neden olarak görülecek. aptalsınız aptalsınız. bu seçimde gerçekten chpye oy yok.

hatay'ı kaybettiğinde ne kadar insanın benim gibi düşündüğünü anlayacaksın zaten.

ayrıca (bkz: 31 mart 2019 chp'nin hatay'ı kaybetmesi)
  • sanırım başlık "man adası belgeseli" şeklinde olmalıymış. öyle olduğunu varsayarak konuşuyorum:
    güzel belgesel. ayrıntılı ve titiz bir çalışmanın ürünü.

fakat bundan ne umulduğunu merak ediyorum. adamlar yolsuzluklara helal olsun diyorlar. o yapılan işleri zekice buluyorlar. aynı fırsat benim elime geçse de ben de biraz heybemi doldursam diyor.
    ahlak mı? güldürme beni.
  • halkın bu durumu olağan karşılamasından dolayı ,yine ses getirmeyecektir.
    asgari ücretli vatandaş ekmekten,suya kadar herşey için vergi öderken rte nin ailesinin vergiden kaçmaya çalışması mazlumda hiç bir etki yaratmamaktadır.
    kıyamet gününde kul hakkının affedilmeyeceğini söyleyen allah,