şükela:  tümü | bugün
  • bugün kemal kılıçdaroğlu'nun açıkladığıdır

ziya ilgen enişte, 3,750 milyon dolar
    mustafa erdoğan kardeşi, 3,750 milyon dolar
    osman ketenci dünür, 2,250 milyon dolar
    mustafa gündoğan (eski özel kalem müdürü) 1,5 milyon dolar
    ahmet burak erdoğan oğlu, 3,750 milyon dolar.

konuşmanın ilgili kısmı: https://m.youtube.com/watch?v=ezmkaoy71yw?t=29:20s (29:20 itibariyle)
  • adam gibi adam kemal kılıçdaroğlu'nun açıkladığı belgelerde gözüken durumdur.

bu belgeler nasa onaylı olsa bile karşı taraf tarafında sahte olarak nitelendirilecektir.
  • fakir birisi için biraz fazlaca olan transfer miktarıdır.

(bkz: recep tayip erdoğan'ın kendisine fakir demesi)
  • malum isimler icin para degil.

siz biliyorsunuzdur da yine de diyeyim...
  • (bkz: dolarcık)
  • (bkz: kefen parası) da mı ayırmasınlar ?
  • 17-24 aralık olaylarını patlatan ve montaj olduğu belirtilen ses kayıtlarının gerçek olduğunu varsaydığımızda bu miktar devede kulaktır, para değildir.

zira "montaj" olan tapelere göre erdogan ailesinin tüm fertleri seferber oldukları halde evde tuttukları paradan kurtulamamışlardır. bu durumda bilal tarafından şu sözcüklerle babacığına açıklanmıştır;

"bir 30 milyon avro gibi bir miktar daha var, eritemedik henüz babacığım"

tabi kasetlerin montaj olduğu türkiye cumhuriyeti yetkili makamlarınca doğrulandı ve yukarıda yazdığım cümleyi bilocan söylemedi.
  • girin twitter a şimdiden "sahte, fetö tuzağı" bilmem ne demeye başlamış akgerizekalılar. adamların götünde don yok milyon dolarlık transferleri savunuyor. hiç mi içinde en ufak bir kıskançlık yok, hiç mi içinden en ufak şekilde ulan ben bu adamı ne diye savunup duruyorum babamın oğlu mu diye geçmiyor. gelir gelmez örtülü ödeneği düzenledi falan hiç mi içinde en ufak bi şüphe olmuyor a koduğumun gerizekalısı.

ülkenin anası temelli olarak sikilip her açıdan çöküp mal gibi kalacağımız güne kadar bunlar ne derse desin ne yaparsa yapsın sülük gibi yapıştılar bırakmayacaklar.. bırakmaması için de ak bilmem neler yardım edecek. sonuçta hep birlikte çöküp gideceğiz.
  • toplam yüzölçümü 572 kilometrekare olan adaya milyon dolarlar yağması hadisesi.

100'lük banknot yapıp, yerlere saçsan, adayı komple kaplar lan.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)