şükela:  tümü | bugün
  • sözü müziği her bi haltı bana ait şarkı: http://j.mp/fevh0k
    liriklerin sonu da kyuss'a saygı duruşu diye şeyettim.
  • umut vaadeden bir çalışma. grunge, indie ve az buçuk progressive esintiler hissediliyor kulakta.
  • matt leblanc'ın yeni dizisi. fragmanı episodes'dan sonra çok da iç açıcı gelmedi.
  • matt leblanc'ın tekrar kamera karşısına geçtiği dizi. ekim 2016 da görücüye çıkacak, merakla bekliyoruz efenim
  • ilk bölümü bugün yayınlanan dizi. matt leblanc'ı tekrar ekranda görmek müthiş.
  • 80'li yılların klişe aile sit-comları formunda matt leblanc serisi. ikinci sezonu göreceğini sanmıyorum. sadece matt'in yüzü suyu hürmetine ilerleyecek bir prodüksiyon gibi durmuyor. episodes, ingiliz mizahını da içerdiğinden olsa gerek türünün çok ender bir örneğiydi, kıyaslanmamalı. ama joey, karşılaştırma yapmak için fikir verici olabilir.
  • bokum gibi dizi. atlaya atlaya bile tahammül edemedim. kimya o kadar uymamış ki, o kadar olur.
  • matt leblanc hangi yaşta olursa olsun harika bir enerjisi var. ekranda onu görmek bile insana tebessüm ettiriyor. ben dizi hakkında olumsuz düşünmüyorum özellikle don ve adam kardeşlerden iyi malzeme çıkacağını düşünüyorum. bu arada bu yorumu yazarken ilk sezonu bitirmemiş biri olarak yazıyorum. gezegenin en komik dizisi mi ? - hayır ama ekranda sevdiğiniz birini izlemek de zevkli bir şey.
  • matt leblanc'ın içinden kayıtsız şartsız seksi çıkardığımızda geriye pek de bir şey kalmadığını gösteren dizi. aile değerlerini gözeten dizi, according to jim gibi bir bok olmuş: flintstones'dan beri uygulanan "erkek kendini ailenin reisi sanar ama değildir", "erkek ister kadın isterse verir", "çocukların hepsi meraklı ve hazırcevap piçlerdir" gibi klişelerle bezenmiş bir dizi işte.
    bu arada repliklerdeki "literally" ve "like" gibi kelimelerin fazlaca kullanılması yazarların yaşamaya çalıştıkları yaş hakkında bilgi veriyor.
    bu arada her cümlenin ardından gelen yalan seyirci kahkahaları da fenalık getiriyor.
    notum 10 üzerinden götüm.