şükela:  tümü | bugün
  • almancayla kafayı bozmuş yazar. fazla uğraşma"ja ja" de geç.
  • müslümanlar domuz eti yemiyor diye kendine dert edinmiş batı yalakası bi yazarımsı. git sen ne zıkkımlanıyorsan zıkkımlan.istersen bok ye!
  • 1400 yıldır domuz eti yememenin sonuçları başlığından dolayı, menzil tarikatı destekçisi süzme aktroll’ün biri başlığıma dadanmış.
    protein eksikliğinin sebeplerini yazmak nasıl zoruna gittiyse artık.
  • atatürk düşmanı kripto akp'li.
  • kuyruğuna bastığımız pkklılardan biri olsa gerek gelmiş pislemiş nick altımıza.(#96448190)

1400 yıldır domuz eti yememenin sonuçları başlığını açmış biz ezik. benim nick altıma yazanların eski entrylerine bakıyorum da hakikaten hak yoldayız diye şükrediyorum.

daha ne istiyorsun, haram işte yiyemiyoruz senin gibi tipleri...

edit: adam ağır küfürbaz çıktı rıza baba, özelden dalıyor.
  • yukarıda (omerfaruk986) başlığına gerçekleri yazınca gelip nick altıma “atatürk düşmanı kripto akp’li” yazmış ezik. olm madem iftira atacaksın başka bir şey yaz bizim ne olduğumuz belli.
    savunduğun şeylerle iftira atman beyinsiz olduğunu gösteriyor.
    eziğin yazdıkları..

ezik

ezikk

ezikkkk
  • “redkitin neden sevgilisi yok” isimli faşist ırkçının nick altına girdiğim entry yüzünden hızını alamayıp gelip pkk’lı demiş şahsıma.

valla hiç çaylaklık ya da eski entry’lerime bakmaya gerek yok. 3-5 gün önce yazdığım entrylerde pkk’lı şerefsizlere ve sizin gibi önüne geleni hain ilan edenlere gerekenleri söyledim.

bu ülkenin en büyük düşmanı sizsiniz amk. pkk’lılardan hiç farkınız yok gözümde.

edit; özelden yazdığım küfürlü mesajı yayınlamış embesil. siktir. insanlara attığın iftiraların karşılığı olarak say.
  • hahahahaha. bu arkadasin nick altina "domuz eti haram, cunku gunah" dedigine bakmayin siz. bu siyasal islamcı aktroll'un bi entry'sine alayim hemen sizi:

(bkz: #96385491)

--- spoiler ---

benim fuckbuddy sayısı 3’ten 2’ye düşünce elim ayağım titremeye başlıyor,
    --- spoiler ---

pekiii, en buyuk gunahlar arasinda zina yapmanin onem bakimindan ve domuz eti yemeye gelene kadar kacinci sirada oldugunu biliyor muyuz?

--- spoiler ---

13. zina yapmak
    14. idarecinin halkını aldatması, onlara zulmedip zorbalık yapması
    15. haram olan içkiyi (hamr) içmek
    16. kibirlenmek, kendini beğenmek, övünmek
    17. livata
    18. iffetli kadın veya erkeğe iftirada bulunmak
    19. kamu malından, ganimetten, devletten ve zekâttan çalmak
    20. haksız yollarla insanların mallarına el koymak, haram yemek, haram kazanç
    21. hırsızlık yapmak
    22. yol kesmek
    23. yalan yere yemin etmek
    24. çok yalan söylemek, sözlerinin çoğu yalan olmak
    25. intihar etmek
    26. idarecinin ve hâkimin adaletsiz olması, haksızlık yapması, rüşvet almak
    27. deyyusluk, iki kişi arasında bozgunculuk için çalışmak
    28. karşı cinse özenmek (erkeğin kadına kadının da erkeğe benzemesi)
    29. hulle yapmak ve yaptırmak
    30. ölü eti, leş, kan ve domuz eti yemek
    --- spoiler ---

http://www.haber7.com/…ni-helak-eden-76-buyuk-gunah

simdi bu aktroll'un, kendisinin veya herhangi bir sozunun kiymet-i harbiyesi var mi bu sozlukte? olmali mi?

yooo sdjdsa.

bizde böylelerine kenef kadar degeri yok denir ama lavaboya sictigini yazmisti bi entry'sinde; lavabo kadar degeri yok o zaman.

soz konusu entry'si icin ise;

(bkz: umumi lavaboya yıldırım bayezid gibi giren tip)

(bkz: #96406387)

tanim: 3 fuckbuddy'si olup, sozlukte 24 saat kime bulassam da huzur kacirsam modunda gezinen ve annesini hic sevmeyen meshur akdengesizin onde gidenine maruz kalmis bir kardesimizdir.