şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: bahreyn)
 • bahreyn'in en büyük şehri ve başkenti.
 • dubai'den daha derli toplu. ama ismi uzak asya şehirlerini anımsatıyor.
 • (bkz: manah manah)
 • sex turizmi uzerine kurulmus bir otel sistemi vardır.
  kaldiginiz her otelde kat gorevlisine 10 riyal (1 b.d.) vererek hayat kadinlarinin kaldigi odalari ogrenebilir sonra da arayip bunlari odaniza cagirarak iclerinden begendiginiz ile yatabilirsiniz.

  fiyatlar kadinin otelle kontratinin bitip bitmedigine bakarak degismekte olsa da

  tek sefer - 150 500 riyal arasi (cinliden rusa dogru)
  saatlik - 250-1000
  gecelik 800 - 4000

  bununla beraber dunya tatlisi kizlarin sirf para icin size sevgilisiymis gibi davrandigini ve bunu en igrencinden en sapigina kadar diger butun erkeklere de yapmak durumunda kaldigini o kadar cok gozlemlersiniz ki her sevisme bir sorgulamaya her sorgulama bir ic savasa neden olur beden bosaldiginda...
 • arap yarimadasinin bir nevi genelevi gibi calisan bir mini ulkenin baskenti. carsamba ve cuma gunleri ki arabistan icin haftasonuna tekabul eder, arabistandan binlerce insan eglenmeye ve ickiye buraya gelir.
 • hakkında herkes benzer şeyler söylenmiş ama ben de söyleyeyim birkaç şey içimde kalmasın.

  öncelikle dubai'ye gittiniz mi bilmiyorum ama, manama bunun 3-5 kat küçültülmüş, biblosu gibi. ayrıca tc vatandaşı olarak ülkeye girişte 5bd(ortalama 15 usd) single vizesi için ödeyeceksiniz, bilginiz olsun.

  şehire girdiğinizde son derece yüksek katlı gökdelenler, inanılmaz temiz ve geniş yollar göreceksiniz buraya geldiğinizde. para birimi bahreyn dinarı olup, dolar karşısında güçlü durumdadır. (1bd = 3 usd)

  şehrin sudi arabistan- dammam ile karayolu geçişi bulunmaktadır, bu sebepten ötürü de insanların arabistanda yapamadığı her şeyi yapabildiği (alkol, seks, kumar etc.) arabistan'ın arka bahçesi durumundadır. envai çeşit filipinli , rus, ukrayna, latin fahişesi görebilirsiniz, siz görmezseniz de onlar sizi bir şekilde bulurlar.

  ülke zaten ada ülkesi olduğundan dolayı tek geçim kaynağı turizmdir. turistlere karşı inanılmaz sempati, kolaylık sağlanmaktadır her konuda. sokakta alkollü yakalasın sizi polis, kaldığınız otelin adını ve cebine 5-10 bd koymanız halinde odanıza kadar getirip, üzerinizi bile örter o derece. :)

  havası tabii ki sıcak, parası değerli, amiyane tabirle kıç kadar şehirdir.