• neydi o mahalle yanarken birisi tarakla bir şeyler yapıyordu? bak eminim sosyal medyada orda burada yangın güzellemesi yapıyordur.
    edit : harf hatası
  • bokunu çıkarmayın amk ne yapacaklar maşrapayı alıp su mu atacaklar ateşe. hey allahım akıl fikir.
  • thk mudurunun gittigi düğün sandim.
    degilmis.
  • senin şehrinde kafede oturmandan ne farkı var? suçluyu yanlış yerde aramayın.

edit: insanların hangi ruh halinde olduklarını bu açıdan nasıl anladınız?
  • bunun nesi rahatsız eder bir insanı anlamdım. o insanlar için o mekanın, senin benim balkonumdan ne farkı var. oturmuş yemek yiyiyorlar.

yani bir fotoğrafa bakarak, orada oturan insanların, gördükleri manzaraya üzülmediği çıkarımını yapmak biraz saçma değil mi?

tanım: üzücü manzara.
  • bu insan ırkı helak olmasında kim olsun amk. dinazorlara olduğu gibi ani bir felaket ne güzel olur bu dünyaya. amk karşıda adamlar can kurtarırken ölüyor. nasıl bir vicdan ki ona bakarak oturup yiyip içiyor insanlar vallahi pes.
  • manavgat'a tatile gittiniz, orman yangını başladı, karnınız acıktı ve yemek yiyorsunuz. birileri de çıkıp insanlığınızla ilgili enteresan çıkarımlarda bulunuyor. ah vah edip izlemekle, yemek yiyerek izlemek arasındaki fark nedir? koca orman yanarken bu insanlardan ne yapmalarını bekliyorlar acaba.
  • 1)öncelikle manavgat'ta öyle bir yer yok. burası manavgat değil. manavgat ve sahil bölgesi düz ovadır ve bu yükseklikte dağlar sahilden görünmez.

2) insanlar yemek yerler. aslında senin şuanda izmir'de ankara'da konya'da ne bileyim yozgat'ta yaptığından farklı bir şey değil.

3) gene her şeyi birbirine karıştırıyorsunuzo.

4) muhtemelen bunlar turist, nerde yemek yiyeceklerdi!
  • yemek yediler diye linçleyin de bunu da görmüş olalım şu kahpe dünyada
  • salgın bir hastalık var, hava aşırı sıcak ama insanlar size duyarlılıklarını ispat edebilmek için iç mekanda tıklım tıkış yemek yemeliydi, aynen. ya da hiç yemek yemeyip güçten düşmeliydiler. hele bira falan içmek cık cık cık. bari ayran için utanmazlar.

oturduğunuz yerden saçma sapan insanları hedef göstermeye çalışmayın. bunun kimseye faydası yok.
hesabın var mı? giriş yap