şükela:  tümü | bugün
  • balayımız için tercih ettiğimiz camping alanı. fethiye kabak koyunda bulunuyor. çadırın yanı sıra bungalowlarda da kalmayı tercih edebilirsiniz. kabak koyunda bulunan diğer mekanlara göre kendine has tasarımı olan küçük bungalowları var ve hepsi denize bakıyor. sahile göre biraz yukarıda kalıyor fakat bu sayede aşağıdaki curcunadan uzakta kafanızı dinleyebiliyorsunuz. mekanın sahipleri ise dünya tatlısı insanlar, size her konuda yardımcı oluyorlar. bu sayede oradan döndüğünüzde "bak şurasıda varmış, duymadık, gidemedik tüh" deme ihtimaliniz ortadan kalkıyor. sahile inişiniz, çıkışınız, tekne turunuz, çevre bölgelerde gezmeyi düşündüğünüz yerlere gidişiniz kısacası her konuda yardımcı oluyorlar.

    şuradan diğer ayrıntılara da bakabilirsiniz.
  • inanılmaz samimi bir ortama sahip kamping alanı. tepeden yeşilliğe ve kabak koyu' na hakim bir manzaraya sahip. sahile inip çıkmak kondisyon istiyor sadece. yemekler leziz ev yemekleri ve aile havasında bir arada yeniyor. bungalowlarında tertemiz banyo ve tuvalet var. bungalowunuzun önündeki kocaman yastıklarda gökyüzünün altında da uyuyabilirsiniz. sahibi dost olunası. eşimin hamile olduğunu fark edince, eşime özel akşam yemeği hazırladı. tekrar gideceğimiz günü iple çekiyoruz.
  • kabak'a eşimle ilk gidişimizde tercih ettiğimiz ve inanılmaz mutlu ayrıldığımız kamping. bir defa öyle tatlı insanlar işletiyor ki, kampa girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi akraba ziyaretine gelmiş kadar rahat hissediyorsunuz. her konuda size yardımcı olan çok güzel insanlar. bunun özellikle altını çiziyorum ki, bu kampingi ilerki seyahatlerimizde de tercih edecek olmamızın ilk sebebi olacaktır.

    biz bungalovda kaldık, cok sevimli bir dizayn. odalar biraz ufak olsa da içerisinde duş ve wc bulunmasi gibi bir nimet var. lezzetli yemekler ve keyifli de bir yemek alanı mevcut. seyir terası, minderleri ile oldukça hoş bir kabak deneyimi yaşadık. tek negatif tarafı plaja inmek icin 20 dklik bir patikadan inmek durumunda olmanız. ki bu da yukarda bahsettigim şelale yürüyüşünün yanında hiç kalıyor. kısacası kabak'a giderseniz aklınızda ilk sıralarda bulunmasi gereken bir mekan burası.