• "aquaman's kryptonite"
  • bu kızın kendi ismini taşıyan 2001 çıkışlı üçüncü albümü kesinlikle dinlenmelidir. britney ve christina rüştünü ispatlamak için didinmekle meşgulken ve 2000'ler gençliği onlara odaklanmışken bu kız bir güzellik yarışması için türkiye'ye gelip müziklerimizden etkilenen emilio estefan'ın dehâsı hâmiliğinde ortadoğu ezgilerinin son derece başarılı bir biçimde kullanıldığı bir albüm kaydediyordu.

şuna bir bakın çok ricâ edeceğim, resmen türkiye'de kaydedilmiş gibi değil mi?: http://www.youtube.com/watch?v=zdyzl9toung

ki albümün tamamında var böyle denemeler, düzenlemeler. etnik ezgiler dedin mi kendinden geçen şahsıma ziyâfet gibi geliyor.
  • sessiz sedasız istanbul'dan geçmiş oyuncu-şarkıcı, josh holloway'e gösterilen ilgi düşünülünce birkaç gazete haberi sessiz sedasız olarak tanımlanabilir sanırım. w hotels'in açılışı için serdar bilgili'nin davetlisi olarak gelmiş, işin komiği kanal 1'in magazin programında serdar bilgili amerikalı sevgilisiyle yakalandı tarzı bir haber vardı aa mandy moore değil mi o ya dedim yok canım olsa söylerlerdi büyük haber olurdu ama ne kadar çok benziyor falan dedim ertesi gün gazetede mandy moore ve serdar bilgili'yi görünce gerçekten türk magazin basınına şapka çıkarmak gerektiğini anladım. mandy moore da bayağı ünlü bir kişidir ya tamam bir julia roberts değil ama böyle bir hata da yapılmaz yani işleri bu ünlüleri tanıyacaklar, fotoğraf çekecekler, dedikodu üretecekler ama yerel birkaç şöhret dışında onu bile yapamıyorlar anlaşılan.
  • this is us dizisindeki gülüşüne kurban. gözlerinin içi gülüyor resmen.

yalnız yaşlı hali hiç çekilmiyor dizide. hep flashback olan sahnelerde görmek istiyoruz.
  • this is us adlı dizide izliyorum. hala çok güzel be. hep beğenmişimdir. gençlik dönemi, şu anki hali hala çekici. hiçbir zaman çağdaşları (christina, britney) gibi sansasyonel olmadı. bana göre this is us adlı dizide gerçekten başarılı. en iyi şarkısı in my pocket ...
  • başlığının altına mendebur bkz.ı vermemek için kendimi zor tuttuğum lakin an itibariyle başarılı olamadığım aşikar olan kimse.
  • 16 yasinda olduguna* nufus cuzdanini* gormeden inanmayacagim hatun ki$i.
  • how i met your mother 3.sezon açılış bölümünde boy gösterecek olan bayan.
  • jennifer lopezle britney arası bişey.
  • andy roddick ten ayrılıp resmen eşeğe binen şarkıcı. taş gibi dünya birinciliğine oynayan oğlan dizi oyuncusu için bırakılır mı yaa? (gerçi kim kimi bıraktı bilmiyorum.)
hesabın var mı? giriş yap