şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dosta güven düşmana korku salan hat. bir jurgen klopp başyapıtı.
 • manchester city'nin içinden geçmiştir.

  philippe coutinho correia bu üçlüden bir sik olmayacak deyip barça'da ebesininkini tersten görmüştür ayrıca.
 • hidrojen bombası kadar etkili bir saldırı silahı.
 • bi barış özbek -ayhan akman - mustafa sarp orta saha hattı değildir.
 • bu sene tüm kulvarlarda 82 gole imza atmış üçlüdür.

  https://twitter.com/…o_uk/status/981632385954603008
 • bu gece formdalar...
 • bu gece de anam coştu lan bunlar modunda takılmaktalar.

  (bkz: 24 nisan 2018 liverpool roma maçı)
 • guardiola'nın elinde olsaydı "adamın elinde dünyanın en güçlü forvet hattı var. tabii ki şampiyon olacak!!!1!!" diye bok atılacaktı. klopp'un elinde olunca kolej takımı forvet hattı muamelesi görüyor. bu dünya çok adaletsiz çoook.

  edit: guardiola'nın elindeki forvet hattı sterling, sane, jesus amk. liverpool'dan kötü yani. ve liverpool'un oynadığı ligde bu forvet hattıyla premier lig tarihinin 103 olan gol rekorunu kırmak üzere. liverpool tüm kulvarlarda henüz 80 gol atabildi. hâlâ messi falan diyenler beyni güncellesin bi zahmet :))

  edit 2: liverpool'un piyasa değeri 548 milyon euro imiş amk. kolej takımına bak maşallah ahahaha.

  edit 3: demin "bu forvet hattını klopp kendi kurdu, hazır messi'ye konmadı" diyen arkadaşlar city'nin liverpool'dan kötü forvet hattı yüzlerine vurulunca "ama takımın geneli iyi" demeye başladı. başlık da forvet hattı zaten. 103 gol atan forvet hattını guardiola kendi kurdu mu kurmadı mı? kurdu. e şartlar eşit demek ki. yıllardır kimsenin yüzüne bakmadığı de bruyne'u yıldız yapan da guardiola. kaç para verdiğine değil, adam sana transfer olurken yıldız mıydı değil miydi ona bakacaksın. city defansının pahalı olması orada oynayanların yıldız olduğunu göstermiyor. liverpool nasıl potansiyelli oyunculardan kuruluysa city de o kadar potansiyelli oyunculardan kurulu. iki takımı toplayınca bir real bir barcelona etmeyecektir. bu arada klopp akıllı adam. zira kendi ağzıyla guardiola'nın en iyi hoca olduğunu söylüyor. kraldan çok kralcı olmayalım pls. liverpool city'yi iki kere yendi diye de guardiola'dan iyi hoca olmuyor klopp. tamamen mantık dışı ve fanatikçe düşünüyorsunuz tamamen. lig uzun maraton. önümüzdeki sezon city liverpool'u parça pinçik edince de city liverpool'dan iyi olmayacak. ligde ve şampiyonlar ligi'nde yaptıklarıyla kimin iyi kimin kötü olduğu belirlenecek. bir maçla bu işler olsa hatırınızı kırmazdım ama olmuyor işte canlarım.