şükela:  tümü | bugün
  • burası türkiye’nin ilk ve tek “büyü bozma ve cin” hastanesi mottosuyla istanbul ikitelli'de açılmış bir hastane.

manevi youtube

manevi facebook

manevi hastane

not: alışsak iyi ederiz :)
  • sosyal deney, trolleme filan olmalı.

bakınız:

merkezimizde astral seyahat (tayyi mekan) hizmetimizden bir örnek özbekistan'dan getirip kadromuza dahil etttiğimiz dildora hanımefendi...

"dildo"ra hanımefendi, asdfadsad

telefon numarasına dikkat:

0538 693 15 15 ---> 0538 "69 31" 515

normalde ülke elden gidiyor filan demeliydim ama çok komikler.
  • iletişim numarasından gizli mesaj vermeyi başaran şifa merkezi.

tayy-i mekan yapmanın yalnızca velayet makamına mahsus kişilere ait olduğunu bilemeyen birinin kurmuş olduğunu sanıyorum.
  • sosyal deney ya da trolleme gibi durmuyor, bir insan trolleme yapacağım diye bu kadar emek harcar mı?
    bence harcamaz.
    eğer bu bir trolleme ise o trollerin emeğine yazık.
    lakin gerçek olma ihtimali yüksek.
    açıkça ortaçağa gittiğimizin delili falan da değildir. zaten bu topraklarda her ne kadar büyücülük, üfürükçülük yasak olsa da faaliyetlerini açık şekilde sürdürüyorlardı.
    sonuçta arz talep meselesi.
    geri zekalı toplumların geri zekalı kurumları olur veya geri zekalı trolleri.
  • ülkemizin beyin olarak daha ne kadar batması gerekir bilemiyorum, dibe vurmayı da geçtik daha da aşağılara varmış durumdayız.

hayatı anlamak için evrim teorisi yani gerçeği her geçen gün geliştirilirken, aids, kanser tedavisi, kök hücre, beyin nakli gibi konularda dünya ilerlerken, evreni anlamak için tepemizde kocaman uzay istasyonu, cern deneyi, hubble, marsa yolculuk için büyük hazırlıklar gibi ileri düzeyde bilimsel çalışmalar yapılırken, başımızın belası akp de ülkemize güzel şeyler katmaya devam ediyor. tubitak gibi kurumları geliştirmeyi bırak aklı başında olan kim varsa tasfiye edip neredeyse tüm kaynakları diyanete aktarıyor.

hacamat gibi ilkellikte ileri düzeyde tedaviler mevcut. bio enerjide ışıklar saçıyor metafiziğin dibine vuruyor.

ilimin irfanın yuvası olmuş memleket, işte büyük resimi yine göremedik eyy biz ahmak muhalifler, biz ne anlarız cinden , büyüden, hani büyü falan bunlar şirk mirk karıştırmamak lazım, sonuçta paralar paralar paralar.

edit: isimlerle alay etmeyi sevmem de merkezlerinde dildora hanımefendi diye birileri varmış, dildora ne amk, dildo'nun kadın versiyonu gibi isim mi olur.
  • -a deyin
    -aaaa
    -hmm. şimdi de besmele çekip aa deyin
    -bismillaaaaa
    -evet, nasıl hissediyorsunuz?
    -çogeyi!
    -gidebilirsiniz
    -allah sizden razı olsun.
  • anons- şevki hoca efendi, acilen ameliyathaneye! şevki hoca efendi acilen ameliyathaneye!

-yettim inş. nedir durum?
    -hocam ağır cin travması, hastayı kaybediyoruz
    -hmm. acilen sırta muska ve göbeğe tükürüklü üfürük takviyesi yapalım. hastayı hazırlayın
    -hocam hasta yok ki
    -nasıl yok?
    -dedik ya hocam hastayı kaybediyoruz diye. cinler alıp alıp gidiyor adamı. demin burdaydı.
    -la havleee
    -biz de aynen öyle dedik fakat getirmiyor allahsızlar...