şükela:  tümü | bugün
  • mcdonald's'ın yeni hamburgeri..

hayatımda yediğim en kötü gıda. a101'den bim'den filan gidip en boktan köfteyi alın ve mikrodalga fırında pişirmeyi deneyin, bundan daha iyi olacağı kesin.
  • kesinlikle yenmemesi gereken yeni ürün.

çok açık söylüyorum pişman olacaksınız.
  • sağda solda her yerde reklamını görüyordum. hazır hafta sonu avmye gitmişken denemeye karar verdim. öncelikle ekmek boyutunu sordum, baktım fena durmuyor. çek ordan bi mangal burger dedim. tam yemeye hazırlanırken baktım köfte tam pişmemiş gibiydi. bir ısırık aldım sanki ergen kafelerindeki buzluktan çıkarılıp üç dakika ısıtıldıktan sonra servis edilen hamburgerlere benziyordu. başta imkan vermek istemedim fakat gerçekten köfte kötüydü. köfte kötü olunca diğer yan ürünlerin hiçbir olayı kalmıyor. ikili çıtır tavuk menüyü mangal burgere tercih ederim.
  • bence ürün satışı azalmasından kaynaklı olarak "türklere damardan girelim" diyip mangaaaaalll burger adında çıkardıkları diğer hamburgerlerinden pekte farklı olmadığına inandığım çamur gibi bir burgerdir. yemedim evet ama eminim.. ayrıca burger kingte aynı b.kun laciverti
  • 30 senelik ömrümde mcdonalts'ta yedigim en kötü hamburger. tez zamanda piyasadan çekmelerini umuyorum. köftesi bildiğin bim hindi burger koftesi. cok kötü
  • aslında patates harcı olan köftesi olmasa boyut-malzeme olarak mc donalds memleketinde yiyebileceklerinize en yaklaşık mc burger
  • dünya üzerinde yiyebileceğiniz en dandik fast food ürün. tatsız tuzsuz haşa nimete de rezalet.. hoş satilmiyor ki fiyatında baya indirimler kampanyalar düzenlediler. 2 menü 20 tl. var gerisini sen düşün. pişmanlık . .
  • (bkz: nasıl vejetaryen oldum)

bir daha ancak açlıktan ölecek kıvama gelinirse yenilecekler listesine, başarılı bir giriş yaparak sonunculuğu yılların şampiyonu pırasadan almış bulunuyor.
  • hayatimda yedigim en kötü hamburger. *adı mangal sadece tadi degil. açık renkte, ekşimsi, tuhaf bi köftesi var. ilk defa denedim bugün ama bitiremedim midem bulandi, hatta patatesi bile yiyemedim artık. tedavülden kaldirilmali kesinlikle.