• ninja kaplumbağaya ver tereddüt eder.öyle de bir şey.
  • reklamına aldanıp yiyecek varsa başka pizza yesin, bu kadar yağlı olan, içindeki köfte ve sucuğu mideyi bayıltan başka bir ürün olamaz. bir de böyle çiğ gibi değişik kokular geliyordu malzemelerden. 2 maden suyu içtim hala kendime gelemedim.
  • içerisinde;

biftek
    misket köfte
    küp sucuk
    çeri domates
    yeşil biber
    mozerella peyniri

barındıran yeni domino's pizza mamulü.

henüz denemedim... aman tanrı!
  • bugün öğlen ne yesek diye düşünürken internet sitesinde denk geldim, herkese de yedirdim bunu. ilk tepkiler fena değil, genel olarak beğenildi. dominos'u hiç sevmiyorum, çaresizlikten yiyorum genelde ama bundan sonra hangi pizzadan söylesem diye düşünmeme gerek kalmadı en azından. tahminimce bunun dublex'i ya da extra mozarellalısı daha da güzel olur.
  • çok başarılı olmuş pizza. yemeye başlamadan önce beklentilerim çok düşüktü, belki de onun etkisi vardır. gerçekten güzel bir tadı var, başarmışlar.
  • pizzalarımızda kullandığımız sosis, sucuk, küp sucuk, pepperoni, new york pepperoni, jambon, adana baharatlı kebap ürünleri piliç ve/veya hindi etinden üretilmiştir.

diyen firmanın tavuk ürünlü pizzası. dünyanın parasını ver sana tavuk bazlı eti kaktırsınlar.

bir de utanmadan yok adana urfalı pizza yapıyolar. tavuktan adana mı olur?

http://www.dominos.com.tr/ (en altta yazıyor)
  • bugün deneme şansını yakaladığım mük-kem-mel pizza. tek derdim köfteye pek bayılmayan biri olarak köftenin epey fazla koyulmasıydı. üzerindeki biftekler fırında kuru et** formuna geçmiş, kuru et seven biri olarak keşke köfte yerine biftek koysalardı dedim, o kadar lezzetliydi. -benim için- köfte-biftek oranı dışında gayet iyi pizza.

loveless, küçükyalı dominos'tan bildirdi.
  • dublex yendiğinde ellerden kollardan yağların damlaması muhtemel pizzadır. inanılmaz yağlı geldi. üstündeki etlerin yağları bir de erimiş peynire eklenince yemesi zor pizza olmuştur. ama güzeldir.
  • getirilen şubede mi böyle yapıyorlar bilemedim ama hem çok kuru hem yağlı hemde mangallık malzemesi az olan yavan bir pizzadır kendileri.
  • içerisinde kangal sucuk bulunması halinde uyumun çılgın atacağı pizzadır.
hesabın var mı? giriş yap