şükela:  tümü | bugün soru sor
693 entry daha
 • bu sene ikidir online siparişimi 2 haftadan uzun süreye uzatan firma. ilki 1 ayda gelmişti, bakalım bu sefer kaç ayda gelecek? ispanya'dan getirsen bu kadar sürmez yahu.

  edito: kıyafetten çok memnunum, paketleme vs çok özenliydi. kalkıp mağazasında öküz insanımızın parçalayıp yırttığı yıprattığı kıyafetlere para bayılacak değilim, kaldı ki beğendiğim ürünleri olan bir firmayı kendilerini düzeltmesi için uyarabilirim elbette ki sosyal medya temsilcileri vardır takip eden. ortadoğu'da eliniz kirlenince kesebilirsiniz, ama aydın bir dünyada insanlar konuşur eleştirir ve çözüm bulunur.

  yurt içi kargoya bile evime kargomu getirtmeyi başarmış biri olarak doğru müdahalenin sonuç aldığını hayatımda her zaman gördüm. sadece muhattap olduğunuz kişinin anlayacağı dilden konuşmalısınız.

  samsung galaxy saat alana level u hediye diye kampanya yapıp, ama level u'yu bilmem ne bilgilerini doldurup foto atarsanız ilk 500 kişide olursanız (mı öyle bir şeydi) yolluyoruz diyen müşteri temsilcisine paşa paşa kulaklığı yollattırıp yurt içi kargo ile evime teslim edilmesini sağlattırmaktır amaç. amaç işinin görülmesidir. amaç firmaları hizaya sokmaktır.

  yok ben ondan bundan alışveriş yapmam dersen kapitalist sistem seni sallamaz. kapitalist sistem sen al ister seni kaybetmemek ister. sonra ağlanırsınız hiçbir işim görülmüyor nabacam bea diye. dahası hiçbir sistem yok sayılarak geliştirilemez alışveriş sitesinden ülke yönetimine kadar geçerlidir bu. hayat tırnaklarınızı kazıyarak sahip olduklarınızdır en küçüğünden en büyüğüne.
 • memnun kalmamasina ragmen tekrar tekrar online siparis verenler sayesinde ayakta kalan firmalardan.

  (bkz: mustahak)