• son iki üç senede neredeyse gardırobumu tamamen yenilememe sebep olan marka. modası hiç bir zaman geçmeyecek zamansız ve klasik parçaları ile ve her şeyden daha önemlisi zara gibi benzerlerinin arasında daha maskülen duruşu ile tercih sebebim olan marka aynı zamanda. çok az mağazada man bölümü bulunması bence bir dezavantaj değil aksine avantaj.
  • ülkemizde faaliyet gösteren tekstil firması mango'nun erkek giyim bölümüne verdiği isimdir.

teknoloji sayesinde, herhangi bir markanın, official web sitesi üzerinden, newsletter'ına o kadar kolay üye olunabiliyor ki, tanım içermeyen entry girmekten dahi daha kolay.
    üstelik, bu şekilde indirim, kampanya vs. haberiniz oluyor.
    hiç yeşillendirilmenize de ihtiyaç olmuyor.

inanın bana.

görsel
  • son zamanlarda gördüğüm en güzel şeyleri içinde barındıran mağaza. hepsini alasım geldi de ama işte o kadar para yok. kesimi, şekli şemali çok güzel giysiler var.
  • kotları çok güzel, indirimde 120 liraya istediğiniz kesim kot bulabiliyorsunuz. levi's 511 hastası ben, saçma pahalılaşmasından ötürü bu markadan vazgeçtim. eskidikçe yenisini alırım ne olacak.

kazak hırka vb şeyler kumaşının tipine göre 200-300 tl aralığında ama onlar da indirimde 99 tl oluveriyor. kaşmir + pamuklular dahil.

tshirt'lerde bir acayiplik var. güzel kumaş, baskılar tarz ama biraz bolca duruyor ve ense kısmından yakası büzüşebiliyor. pek tercih etmiyorum.

ayakkabılar "eh işte" bence ayakkabı tercih etmeyin ama bazı yazlık modeller güzel olabiliyor.

bileklik vb aksesuarlar gereksiz pahalı. 150tl civarı satıyorlar. indirimde 50tl'ye düşüyor ama model kalmıyor. hemen tüketiyorlar. bunun için online mağazayı tercih edin. zaten pek model yok.

gözlükler ağır ve kaliteli algısı var. fakat metal aksesuarlı kısımlar biraz dandik duruyor. altın sarısı biraz dandik bir sarımsı yani. bu sebeple her modeli güzel değil.

bomber ceketler harika, 250-350 tl civarı gidiyor ama pek indirime giremeden tükeniyor. kalın montlar falan biraz dandik, pek öyle şık durmuyor.

genel olarak tüm modellerde large (eu - l) beden çabuk tükeniyor.

son dönemde favori markam oldu. umarım izmir mağazasını kapatmazlar. teşekkürler mango.
  • türkiye’de erkek giyim konusunda en tarz kıyafetleri üreten mağaza şu an için.
  • ankara’da mango man bölümlerini kapatmışlar. üzdü :(
  • gömlek ve sweatshirtlerini aşırı kaliteli bulduğum ve 3 tane ucuz gömlek alacağıma 1 tane kaliteli gömlek alırım mantığı ile alışveriş yaptığım ispanyol giyim markası.

indirimlerde çökün siteye.
  • çoğu mango mağazasında olmayan bölüm. izmir'de hangi avmlerde olduğunu bilen varsa yeşillendirsin.
  • fiyat performans ve ürün çeşidi bakımından 35'imden sonra sardığım giyim markasıdır. renklerin pastel tonda olması, fiyatının eş değer markalar kadar abartılı olmaması ve ürün kesimlerinin son derece düz olması sebebiyle tercih ediyorum. klasik giyimde çok tercih etmesem de günlük kıyafetleri gayet güzeldir. klasiği tercih etmeme sebebim özellikle takımlarda kullandıkları kumaş sebebidir. onun haricinde klasik giyim aksesuarları da bir o kadar güzel. kravat iğnesi, kravat, mendil gibi ürünlerini çok seviyorum. kasım indiriminden 10bin tl karşılığında 14 parça ürün alarak kapitalizme katkı sağladım. teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap