şükela:  tümü | bugün
  • starbucks'ın, mango ve passion özlerinden yapılan frozenvari içeceği. içerken her seferinde aklıma the adventures of pete and pete'te içtikleri portakallı lazarus geliyor. benim gibi yıllar yıllar önce bu diziyi izleyip, o gizemli içeceği çılgınlar gibi merak edenlere tavsiye olunur. (bkz: brainfreeze)
  • (bkz: olmuş)
  • benim için yazların vazgeçilmez içeceklerinden biri. bu ve buna benzer meyveli-buzlu frozen içecekler serinlemek için ideal.

mango ve passion fruit karışımına ilave olarak, tazo passion çayı ve kar haline getirilmiş buz kullanılıyormuş, bu meyve bazlı ve kahve içermeyen içeceğin hazırlanmasında.
    hem serinletiyor hem canlandırıyor, meyveli ve buzlu olduğu için. hafifi bi sakinlik de verdiğini söylüyorlar ama ona dikkat etmedim ben.

şahsen tercih etmem ama yoğurt sevenler için yoğurtlusunu da yapıyorlar. çileklisi de var sanırım.
    tavsiye ediyorum, içiniz, serinleyiniz.
  • süper yapay ve lezzetli starbucks şeysi.

ısrarla istenmeli, sık sık içilmeli.
  • bi java chip değildir ama iyidir yine de
  • pahalıdır!*venti boy olanı 12 tl, buzlaşı özlüyorum bazen.(bkz: swh.)
  • ne kadar çarkıfelek meyvesi içerdiği renginin kırmızı doygunluğuyla orantılı olan frappuccino. çarkıfelek hiç koymadıkları vakit sarı oluyor. bunu söylüyorum çünkü tadından koyup koymadıkları pek anlaşılmıyor.
  • sıcak havayı sevmeyenler için can simididir. seviyorum ulan...
  • en son tattığım içecek.. güzel bişiydii..limonlu vanilyalı frappuccino ya alternatif olarak içtim..

soğuk içeceklerden sevdiklerim...

-starbucks mango passion fruit frappuccino
    buzlu caramel macchiato
    -buzlu white chocolate mocha
    - buzlu caffè latte
    - raspberry black currant frappuccino

sıcak içeceklerden
    -chai tea latte starbucks