• 90’lı yıllarda abd’in en çok konuşulan polisiye olaylarından biri olan unabomber'ın işleneceği ve discovery channel'da yayınlanacak olan yeni dizi.

trailer gün yüzüne çıkmış ve buram buram true detective esintileri hissediliyor. her çıkan yeni polisiye dizisini true detective ile kıyaslamak ister istemez bir alışkanlık haline geldi artık. adamlar çıtayı çok farklı bir yere çekti çünkü.

dizinin kadrosu için de sağlam olmuş diyebiliriz. avatar'dan tanıdığımız sam worthington, altın küre sahibi jane lynch ve paul bettany başrolleri üstlenmişler. şimdiden vaziyet alalım bu dizi çok canlar yakacak gibi gözüküyor.
  • buraların entry dolacağını düşünüyorum....
    etkileyici..........
  • başladı ancak henüz 2 bölüm izleyebildim..........
    hiç sevmiyorum böyle yeni bölümlerini bekleyerek dizi izlemeyi ama ne yapalım.........
    buralar değerlenir.........
  • ilk bölümüyle kayda değer bir dizi olabileceği kanaatindeyim. bekleyip göreceğiz.
  • ilk bölümün üçüncü dakikasında "kuzugöbeği mantarı"nı görünce sevindiğim dizi.

kuzugöbeği, muğla'da sadece nisan ayında çok az bulunur ve yayla'da "keyfoturağı'nda oğlak döşü ile rakı mezesi yapılır.
  • cok tatmin edici iki bolumle giris yapti. butun kliselere ragmen polisiye-seri katil- fbi profil uzmani merkezli roman ve dizilerin hastasi biri olarak aradigim butun tatlari simdilik fazlasiyla verdi. butun oyuncu secimleri, temponun duzeyi, psikolojik derinligi ve merak unsuru kusursuz gorunuyor.
  • çok bomba bir başlangıç yapan dizi.
  • hackerlar şunun bölümlerini sızdırsa ya dedirten temposu yüksek bir hafta sabretmesi zor dizi.
  • merak uyandırıcı ve sürükleyici bir dizi olmuş.
  • uzun uzun hiç açıklama yapmaya gerek yok. direk başlayın soluksuz izleyin. cast, oyunculuk, mekan, görüntü, hikaye, sıfır hata.

şöyle de iddialı bir laf edeyim daha iyi anlaşılsın "true detective 1. season" tadında...
hesabın var mı? giriş yap