şükela:  tümü | bugün
270 entry daha
  • bir günde tamamını bitirdim. o kadar ıvır zıvır dizi içerisinde gayet güzeldi. oturup tekrar izleyesim var hatta. ince nüanslar vardı. her şeyi dozunda dramı da komedisi de. öyle peşpeşe aktı gitti bölümler arkasından bakakaldım.
  • sıkıcı, yavaş, depresif, bayık dizi.

emma stone için bile izlenmez.
  • detaylara dikkat edilerek seyredilmesi gerek dizi. psikolojik bir dizi olduğu için, ekrana boş boş bakıp sadece dialog takip ederek keyif alamazsınız bu diziden.

ki dialoglar çok iyi düşünülmüş.
  • "farklı" olarak tanımlanabilecek bir dizi. bir anime gibi karikatürize bir havası var ki bence dizinin renklerine ve havasına uymuş. senaryonun psikolojik yanı ilgimi çekse de genel yapısı ilgimi çekmedi. kalitesiz demek ayıp olur bu diziye ama spesifik bir kitleye hitap ettiğini düşünüyorum.

jonah hill çok güzel bir performans göstermiş, ciddi rolleri ne kadar oynuyor bilmiyorum ama buradaki oyunculuğunu beğendim. the wolf of wall street'den bir sempatim kalmıştı, bununla beraber artmış oldu.

emma stone ise bir kadının makyajına göre güzelliğinin ne kadar değişebileceğinin kanıtı gibi. her bir olay örgüsünde farklı bir makyaja sahip ve bazılarında bana göre oyunculuğunu da gösterebileceği şekilde güzel, bazılarında ise oyunculuğunu gösteremeyecek kadar çirkin.

--- spoiler ---

sonunu aşka bağlamayarak mutlu eden dizidir.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

en sonunda terapi merkezinden kaçarken owen'ın arabaya binmesi gereken sekansta koltukta önce köpeğin görünmesi bana "annie'nin de şizofren olabileceğini mi ima ediyorlar acaba?" diye düşündürttü.

--- spoiler ---