şükela:  tümü | bugün
  • iki saat içinde 3 devlet hastanesini zehirlenerek dolduran askerler için yapılan bir şey.

ben de farkındayım devlet askere bedavadan neden iyi yemek versin(belirli zihniyette düşüneyim) ama ne olur bu manisa, bu askerler bu geceyi belki atlattı belki atlatamadı.

bir halk, bir asker kışlası için ne yapabilir ki en güzel ve yerinde örnek "bir tas çorba" idi. dahası ne var. kışla ve hastane önünde duramıyoruz
  • bence herkes bir paket hazır çorba alıp nizamiyeye yollasın. çok anlamlı bir protesto olur. hatta yollanan çorbaların görüntüleri de sosyal medyada viral olur haber değeri kazanır.
  • herkese biz sahip çıkalım yıllarca önce bizden bir kısım özgürlük alıp bunu güvenlik anlayışıyla sözde takas eden devlet bi sikime sahip çıkmasın zaten amk.
  • kontrollü bir şekilde dışarıdan yemek kabul edilir mi diye merak ediyorum. yemeklerini de biz yaparız amk siz bir şey yapmayın.
  • "acemi birliği manisa" çıkan askerlerimiz acı çekiyor, yemekten, hani senin benim nasıl olsa olsa yeriz gözüyle baktığı şeyden.

ne olur sahip çıkın askeriyeye. gidip hastane önünde beklemek değil de, sonrası ne olur anlaşma varsa imzalayıp biz yemek yapalım
  • uzun sultanın ve yaverinin sikinde taşağında olmayan olay. bir yazar kardeşimiz hazır çorba gönderelim önerisinde bulunmuş gayet isabetli.
  • ben bugün gördüğüm masum, er, saf, içi dokunan kişinin dediğiyle var olucam ki siz olmasanız sevinirim