*

şükela:  tümü | bugün
  • aslında manisa otogar'da 65 yaş üstü vatandaşa bağıran polis olacak başlık.

sinirimden izleyemediğim video. "bana bağıramazsın" diye avazı çıktığı kadar bağıran, utanmasa babası yaşında adamı dövecek bir adet devlet memuru.

link burada

edit: polise uzaklaştırma gelmiş. valilik açıklaması
    edit2: (bkz: rüzgar erdoğan yardım kampanyası)
  • klasik türk polisi işte.nasıl bağırıyor yaşlı adama.sinir hastası psikopat.görevden alınmazsa insan da öldürür bu
    medya yaşlı amcanın kafasına kolonya döken herifi yayınladı.bakalım bu polisi yayınlayıp "yaşlı amcaya bağırdı"diye yayınlayabilecek mi
    edit:ulan bazı mallar da cümleme şehitleri de katıyor.
    ulan mal.benim bahsettiğim polis gruplarıyla,pöh ya da suriyeye giden askerler bir mi? aklı olan bu cümlemin endüstri meslek lisesi mezunu,hiçbir baltaya sap olamayıp son çareyi polis olmayı gören kavgacı tiplerden bahsettiğimi herkes anlar.bak aşağıda all cops are bastard yazan var ona da yaz bakalım.ulan polis bizi dövsün sövsün,ben devletim desin biz eleştirince vatan haini olalım.yok öyle
  • güç zehirlenmesi yaşayan bir vergi yiyici
  • görevini yapmaya çalışan polis. çileden çıktıysa demek, kusura bakmayın bizim yaşlılar adile naşit değil pek.

edit: polisle birlikte beni de baya bir linç etmişsiniz mesaj atarak teşekkür ederim.
    öncelikle şunu belirteyim bir insanın bir insana bağırması zaten yanlış bir şeydir, görevini yapan polis tanımını kullanırken görevini layıkıyla yapan polis manasında kullanmadım , çileden çıkmış bir memurdan bahsettim , çileden çıktığı hususunda herkes hemfikirdir sanırım , şimdi bu video ne zaman çekilmeye başlandı , olayın başı ne, sonu ne , haksız tahrik var mı ? bilmiyoruz, ama karşınızda elinize düşmüş karşı kaşıya gelseniz kedi gibi miyavlayacağınız polisi buldunuz ya vurun . direk polisin kendisini eleştirenlere de lafım yok , ’’ sokaktan topladıkları adamlar’’ demiş, ‘’serseri ‘’demiş , ‘’cahil ‘’ demiş, anladık hepiniz atanamamış bilim insanısınız.
    şunu da söyleyeyim ; olaya konu polis memuru görevden atılmadı açığa alındı , yaptığı fiilin karşılığında küçük bir uyarı ve ya kınama cezası alıp iki üç hafta sonra geri döner , bilin istedim.
  • hakkında işlem başlatılacak mı merak ettiğim polistir.

süleyman bey bakın polisleriniz neler yapıyor. gücünüz sadece sosyal medya fenomenlerine mi yetiyor görelim.
  • polisi çileden çıkarmış huysuz bir amca gördüm. muhtemelen polis düşmanı.
  • bir savunma mekanizmasi olarak, utanmiyor musun devletin polisine bla bla yapmaya. haksiz olsalar bile polislerin icgudusel olarak kendilerini her seyden ustun tutma, her konuda hakli olduklarini belirtmeye yarayan soz.

o soylemdeki verilmek istenen mesaj aslinda tam olarak su dur; "gerekirse senin buracikta amina koyarim kimse bir sey yapamaz"
  • çıldırmış bir polis memuruyla yaşlı dede içeren video. olayın öncesinde ne yaşandı bilmiyorum ama açılacak soruşturma sonrasın da polis memurunun hükmen mağlup olacağı aşikar.
  • bana bağıramazsın deyip kendisinin bağırması kadar büyük bir ironi yoktur. akşamına açığa alınma videosunu izleriz.
  • en kısa sürede açığa alınacağını düşündüğüm saygısız ve boş beleş adam.