• sonuna kadar haklı beyan. böylesine güzel vücutlar en iyi hayatları hakediyor. mankenler tercihlerini tabiki bu yönde kullanacaklar.
  • parayı referans alan kadının sözü, haa mankenlik nasıl bir sınıflandırma o ayrı bir konu,
    erkeklerin yatak odasında aşkı aramasına o zaman kimsenin sözü olmasın,

üniversite söyleşisine manken çağmak güzel kafa ve arada geçen söz;

- mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyorlar?
    + böyle bir durum yok mesela çağla şıkel emre altuğ ile evliydi.

emre altuğ'un fakir olduğunu öğrenmiş olduk

edi, bi titreme
  • işin daha da acı kısmı, bunu alkışlayan bir güruhun olması. ayrıca, madem bu hatun kişi, zenginleri tercih ediyor, azıcık da tipe ya da en azından boya önem versin madem. küçük bir tavsiye olarak belirteyim onu da.
  • esas soru neden zenginler mankenlerle çıkıyor,

kaz mısınız oğlum siz, bunlar 90'lı yıllarda futbolculara dadanmıştı şimdilerde ise evli çocukluyum, pilates vs diye etrafta dolanıyor birisi, haahaaa

kendini yontturacak erkek varsa gösterdiğim kişi söylemi, yarım bir tanıdık vasıtasıyla magazinci "öyle değil ben şunu demek istedim" diye cırlar
  • mankenletimiz bile cahilleşti, nerede aysun, nerede bu.
  • düzgün bir fiziğe ancak sabah yanında uyansam çığlık atacağım korkunçlukta yüze sahip bir kadının açıklaması. aşık olmak dışında, ki bunları söyleyen karakterde birine nasıl aşık olunur bilmiyorum, böyle bir kadınla birlikte olup para yedirecek adamın aklına şaşarım.

tanım: hem karakter hem yüz çirkini bir kezbanın açıklamalarıdır.
  • türk üniversitelerinin içler acısı halini gözler önüne sermiştir. alkışlayanlar amin çekenler filan hahahaha
  • üç kuruşluk insanların zihniyetini yansıtan hezeyan. acaba tutkulu aşk yaşadığı sevgilisi bu şekliyle memur olsa dönüp de bakar mıydı yüzüne ?
  • 2 saatinizi 200 liraya satınca eskort oluyorsunuz ya.

2 yılınızı toplu şekilde satınca da o kadar eskort oluyorsunuz.

verilen tavsiye ali ağaoğlu gibi tiplerin yanında ay aliş çok komiksin yaa* diye gezen eskortlaradır, bedenini parayla satmayan kadınlara değildir.

manken fakirle de çıkar, zenginle de çıkar, çünkü çıkarken adamın cüzdanıyla değil adamla çıkıyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap