• özge ulusoy sen basit ve varos bi kasarsin. akli basinda, bilincli bi insan olsan icinde bulundugun meslegi akademik bi disiplin cercevesinde anlatmaya calisirdin. becerirsin beceremezsin onemli olan bu bilincle bir egitim kurumunda, egitim alan ögrencilerin karsisina cikabilmek. emegi gecen herkesin amk.
  • yoo tamamen tesadüfi. bana hep zengin denk geliyo, yoksa bizim için fark etmez dese olay olmayacakken fakirle mi çıkalım deyince neden olay oldu anlamadığım fikir.

tüm dünyada milyon tane manken varsa birinin bile kaportacıyla, inşaat işçisiyle çıktığını gördünüz mü? bugüne kadar tepki gösterdiniz mi de goz önünde var olan gerçeği dile getirince olay oldu?

la mankeni güzeli bırak üniversite bitirmiş ortalama bir maaşla iş bulmuş kızlar bile fakir bakınca burun kıvırıyorlar.

tamam böyle insan ayrımı yapılmasın da ortada gün gibi gerçekler var, kız da dile getirmiş.
  • herkesin bir popisi varisteyen istediğiyle popileşir de çıkarda inerde git gelde yapar herşey yapar
  • özge ulusoy mu bu lafları etmiş? abi çok gerçekçi olmuş be....
    tesbit buysa çıkış yolu nerde eyyyyyy okkalı laflar sarfeden özge hanım di mi ?
    sorarlar yani.
  • gelen alkışlara kafasını sallayarak ritim tutan kadının zekasına paralel açıklamasıdır.
  • şöyle bir gerçek var ki ortalamanın üstünde bir güzellik, yakışıklılık sahibi iseniz veya bir şekilde kadınlarla, erkeklerle aranız normalden daha iyi ise, yani ortalama üstü talep görüyorsanız, ilişkilere farklı bir gözle bakmaya başlıyorsunuz.

senin merhaba demeye çekineceğin kişinin merhaba diye mesaj attığı bir kişi var mesela. ışte o kişi olduğunu düşün. çok güzeller, çok yakışıklılar etrafında dönüyor olsun. o noktadan sonra erkeksen genelde her çiçekten bal almaya, kadınsan hem gözüne hoş gelen hem rahat bir hayat yaşatacak kişiye odaklaniyorsun.

bunun istisnaları yok değil. tarkan mesela gitti sıradan bir kişiyle evlendi. o zamana kadar da aşk hayatı hep normaldi. arzum onan mesela mehmet aslantuğ ile evlendi gayet mutlular. yani diyeceğim o ki bu karakter meselesi. kimisi elindeki imkanı sonuna kadar kullanmayı seçer, kimisinin ise aradığı farklıdır. para peşinde koşan kadın ile am peşinde koşan erkek genelde birbirini bulur zaten. siz onlara uymayın.
  • yeni bi aysun kayacı vakası olabilir, fakir erkekler biraz ağırdan alsın
  • sanırım bir itiraf bu. apaçık bir şekilde söylemese de neyi kastettiği anlaşıldı.
  • emre altuğ örneğiyle beni benden alan açıklama. zaten emre altuğ dediğin adam asgari ücretle çalışan tezgahtar. bir de yurdum üniversitelisi müthiş bir laf söylemiş gibi alkış tutuyor.

evet senin paraya ihtiyacın yok, senin çok fazla paraya ihtiyacın var. hemen de damardan girmiş, sevgilin çalışsın, ekmek tutsun falan istemez misin diyor. ablacığım sizin sevgilileriniz ekmek tutmuyor, o ekmeğin fabrikasını yönetiyor.
  • bir iş adamı için mankenler ileriye dönük iyi bir yatırım değillerdir.zaten ilişkilerinin devam etmemesinin en önemli sebebi budur.
    şimdi bu ablamız şunu diyor , ben çok güzel bir karıyam kendimi fakire peşkeş çekemem o yüzden 200 gramımı iş adamına vereyimki oda bana versin,bu sayede orospuluğumu da gizlemiş(!) olurum.

tanım:türk kızının genel özelliğinin en önemli örneği olan,fakire vermeyen kişidir.
hesabın var mı? giriş yap