• maçın başından beri 25 kere kendini yere attı, her seferinde bu varlık 1.55 boyunda diye faul verildi hiçbir şey olmamasına rağmen..

yetmedi, basıp giden larin'e 7-8 saniye boyunca arkadan sarıldı, faul verildi hala daha adamı çekiştirmeye devam etti. en sonunda larin yeter allah belanı versin diye bunu savurdu..

sonuç? hakem kisvesi altındaki şahıs larin'e kırmızı kart verdi..

sadece bu herifin maç başından beri yaptıkları ve hakemlerin ona karşı gösterdiği davranış biçimi bu senenin nasıl geçtiğinin bir özeti..
  • her pozisyonda kendini yere atıyor. rakibi tahrik ediyor. her türlü pislik var. oynatan takım hayrını görsün.
  • hem trabzonlu hem yunan.
  • tam bir köksal baba
  • 94 doğumlu futbolcu. fakat tip ve aurası ben 32 yaşındayım diyor.
  • 30 mayıs 2019 türkiye yunanistan maçından sonra yanlışlıkla türk milli takım otobüsüne binmiştir. demek ki onu çeken bir şey vardı.

video
  • transfer edildiğinde herkesin burun kıvırdığı, parmak ve mallı ile karşılaştırılan ama bugün takımın kilit oyuncularından biri olan ciğersiz. gattuso gibi enerjik ve hırslı ama bir yandan da inanılmaz sportmen ve sempatik. hunter ın seçimi ise helal olsun diyorum. bu sene devre arasında yapılan visca transferinden sonraki en kritik transferimizdi.
  • sevimsiz herif, futbolun virüsü
  • ciğersiz olarak tarif edilen ön liberolardan biri. 90 dakika durmadan koşmasının tek sebebi maçların 180 dakika olmaması. 180 dakika olsa 180 dakika koşardı çok net. tekniği de fena değil, şampiyonluğu telaffuz edebilen takımlarda rahatlıkla oynarmış.
  • bu ülkede bir underrated varsa o da bu arkadaştır. maçına ne zaman denk gelsem kendisine hayran kalıyorum. bomboş adamların göklere çıkartıldığı ligde bu adamın bu kadar az değer görmesi beni çok üzüyor ya. bir 6 numara nasıl olur ders veriyor resmen; ben bu kadar kolay top çalabilen başka futbolcu bilmiyorum. istanbul takımlarını geçtim, avrupa'nın orta sıra takımlarında rahatlıkla oynayacak kapasitede.
hesabın var mı? giriş yap