şükela:  tümü | bugün
  • hakkında nasıl olmuşta kimsecikler bişey yazmamış hayret ediyorum ekşisözlük fashion team nerede ayol?

neyse kendisi -yamulmuyorsam- 2014 yazından beri instagram ve tumblr semaları başta olmak üzere it-girl'lerimizin ve blogger kızlarımızın olmazsa olmazı bir çanta markası, özellikle bucket bag modeli. newyork'tan tüm dünyaya çılgınca yayılmış olan rachel mansur ve floriana gavriel adlı iki tasarımcının markası. 2012'de kurulmuş ama geçen yazdan beri iyice mainstream moda akımının eline geçmiş vaziyette. çantalarının neredeyse tamamı official sitelerinde tükendi olarak gözüktüğünden mütevellit sahteleri veya orjinalinden stoklamış olanlarının sattıkları kapış kapış gitmekte, resmen karaborsaya filan dönmüş durumda. beymen'lere filan da gelmiş sanırım bi ara ama tükenmiş galiba orada da, yakın zamanda tekrar gelince min 1500+ sonsuza giderken fiyatlarda ülkemiz mağazalarının reyonlarını süslemeye devam edicektir muhtemelen.
    ayrıntılı bilgi içün bakınız; http://www.mansurgavriel.com/

ayrıca ukteydim doldum.
  • cfda swarovski aksesuar tasarımı ödülünü kazanmış tasarımcı ikilisi. çantaları o kadar büyük patlama yarattı ki şimdi bu iki iş ortağı giyim ve ayakkabı sektörüne de el atmayı düşünüyorlar.
  • ben, ürünler geldiği vakit "depodan getirtemez miyiz şimdi?" diyen kadın gördüm beymende. çalışanların yüzü muazzamdı ahahhahaha. öyle patladılar ki büyük markalarla beraber bir de ikilinin çantaları satılıyor net-a-porter'da.

ayrıca türkiye'den de (bkz: manu atelier) baya çıkış yakaladı.