şükela:  tümü | bugün
 • haliç üniversitesi'nin yeni mütevelli heyeti başkanı. kendisi genç bir avukatmış. öğrencileriyle yakından ilgilenen biri gibi görünüyor ama sürekli "yeni türkiye" , "2002'den beri türkiye" , "2023 hedefi" gibi mot cléler kullanması kafa karıştırıcı.
 • linkedin sayfasından edinilen bilgiler kendisinin yoğun bir iş hayatı olduğunu göstermektedir, eşinin ve kendisinin isimlerinin ilk hecelerinden oluşan reyman hukuk bürosu yanısıra;

  hukuk müşaviri
  türkiye turing otomobil kurumu
  haziran 2011 – şu anda (1 yıl 8 ay)

  koruma kurulu başkanı
  t.c kültür turizm bakanlığı yenileme kültür varlıkları koruma kurulu
  haziran 2011 – şu anda (1 yıl 8 ay)

  hukuk müşaviri
  lütfi kırdar uluslararası kongre ve sergi sarayı
  ağustos 2006 – şu anda (6 yıl 6 ay)

  baş hukuk müşaviri
  türsab-türkiye seyahat acentaları birliği
  şubat 2006 – şu anda (7 yıl)
 • tam adı, mehmet mansur topçuoğlu'dur. haliç üniversitesi’nin kurucusu olan bizim lösemili çocuklar vakfı yönetim kurulu tarafından, haliç üniversitesi mütevelli heyeti başkanlığı görevinden alındı.
 • tayyip hukukçusudur.ayakkabı kutularının kendi hukuklarına göre nasıl aklanacağı bundan sorulur.
 • hükümeti eleştiren haliç ünv. rektörü osman özsoy'un sözleşmesini feshetmiştir. bunlara su bile vermeyin diyen zihniyet rektörlük verir mi?
 • son zamanlarda ayyuka cikan kurduğu gazete batıyor, üniversitesine kayyum gelecek denen şahsiyet.

  sanırım akp içinde kendine yer buldu.
 • söylenenlere göre mütevelli heyeti başkanı olduğu ve benim de öğrencisi olduğum haliç üniversitesinde aylardır akademisyenlerine maaşlarını ödemeyen, bununla ilgili sorulan soruları " bir tane maaş almayan gösterin ne isterseniz yapayım " tarzı cevaplar ile geçiştiren, doğru düzgün ne bir bilgilendirme, ne de özür mesajı yazmaya bile tenezzül etmeyen insan.

  buyrun bu da haber
 • sadece halic universitesi degil imtiyaz sahibi oldugu, yandas yeniyuzyil gazetesi'nde calisanlarin da maaslarini aylardir odenmemektedir.

  demek ki ticaret ile avantadan elde edilen hukuk musavirlikleri arasinda fark varmis.
 • yandaş değildir. olmak istemektedir olamamaktadır. herkesin eşi, dostu aile hayatı ortadayken, son derece ham tavırlarla twitter'dan çakma muhafazakar ayaklarını bu hükümet yer mi? yemez. kafalamaya çalıştığı adamlar aynı seccadeye baş koymuş, sıra arkadaşı adamlar. tanışıklıkları kendisinin yaşı kadar. gayet akıllı adamlar. öyle çocukça şeylere kanarlar mı? dolayısıyla kendisine yandaş demek ekmeğine yağ sürmektir. keşke olsaydı bugün ne gazetesi ne üniversitesi bu halde olurdu.
 • 13 mayıs 2016 itibariyle çok sevdiği haliç üniversitesi mütevelli heyeti başkanlığı koltuğu götünün altından kayarak uzaklaşmış kişioğlu.

  edit: anlamını tam içselleştiremeden olur olmadık yerde "öğrenilmiş çaresizlik", "sosyoloji" gibi terimleri kullanıp durması insanı deli eder. toplum bilimsel olarak arap kökenli bir doğulu olmak ne demek? ben de yergösterimsel olarak 1.75 boya sahibim.