• büyük ihtimalle 2009 seçimleri için mhp'nin ankara büyükşehir belediye başkanlığı adayı imiş kendisi.
 • iyi bir seçim çalışması yürütürse, akp ye oy vermeye meyilli orta anadolulu vatandaşların oylarını alıp akp nin oylarını bölerse, muhtemelen murat karayalçını başkan yapacaktır.

  üç ay sonra gelen edit: o kadar oy böldüki zannedersem kensini başkan yapacak.
 • istanbul üniversitesi hukuk fakültesi mezunu. 2004 yılında tüsiav tarafından "yılın belediye başkanı" seçilmiştir.
 • ilk başkanlığında %51,ikincisinde ise %55 oy alarak beypazarında belediye başkanlığı yapmış,dürüst kişiliği,sakin tavrı ve geniş düşüncesiyle ankara'yı dünya standartlarına çıkaracağını düşündüğüm, mhp'nin şu siyasi hayatta yaptığı en doğru seçimi.
  daha fazla bilgi için:
  http://arsiv.sabah.com.tr/2004/05/05/donat.html
 • yaklaşan yerel seçimlerde karayalçın'a oy vereceğim ama olur da mansur yavaş kazanırsa zerre üzülmeyeceğim hatta sevineceğim bile melihten kurtulduğumuz için.
  vay anasını işte ankaralının hali...
 • kömür yardımı yerine ihtiyaç sahiplerine ihtiyaçlarına göre limitleri belirlenmiş hemsehrilik kredi kartı temin edeceğini vaadeden belediye başkan adayı. bunun dışında yayaya açık alanların önemine vurgu yapması gerçekten önemlidir. zira trafik sorununu çözeceğiz diye karşıdan karşıya yürüyerek, gezerek geçilemeyen, her tarafı alt geçit, üst geçit, viyadük vs. olan çirkin görünümlü bir şehri utanmadan hizmetmiş gibi sunanlardan gına geldi. trafik sorununun bunlarla çözülemediğini de istanbul'u bilenler bilir. siyasi görüş gözetmeksizin herkesin dikkatle takip etmesi gerektiğini düşünüyorum mansur yavaş ve projelerini.
 • şu sıralarda trt 2'de projelerini anlatmakta. tüm malvarlığını websitesinde açıklamış kendisi.
 • kemal kilicdaroglu'ndan sonra siyasette gordugum ikinci duzgun adam. belki yavas yavas yuvalarindan cikmaya basliyorlardir. cok mu utopik dusunuyorum acaba ?

  edit: adini kemal kilicdaroglu gibi bir koltuk sevdalisi ile andigim icin simdi uzuldum.

  2022 edit: şu anda siyasette kendisinden daha iyisi yok. umarım başkan olduğu günleri görürüz.
 • cnn türkte şu sıralar turizm projelerinden bahsediyor. ankara ve turizm kelimeleri birbirinden o kadar uzaklaşmış ki, başka hiçbir belediye başkanı turizm konusunda somut bir proje geliştirmiyor. beypazarı mucizesini gördükten sonra insan neden olmasın demiyor değil doğrusu.

  beypazarı mucizesini merak edenler için:

  http://www.dailymotion.com/…ideo/kzlfk31mgpnivgtvgh
hesabın var mı? giriş yap