şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
6442 entry daha
  • konuşmak için erken ama en az iki dönem ankara'yı yönetmelidir. gözüm daha büyük makamlarda değil diyor. ankara'yı bir dönem yöneteceğim diyor.
  • sağı solu birleştiren ülkedeki bana göre tek siyasetçidir. herkes kendinden bir parça buluyor bu adamda. çok samimi ve düz geliyor bana. doğruya doğru, yanlışa yanlış demesini biliyor. para pul hırsı da yok gibi. hem atatürkçü, hem tüm türk tarihini sahipleniyor, olması gerektiği kadar muhafazakar aynı zamanda da modern.

keşke geçen seçimde hakkı verilseydi, 5 senesi heba oldu ankaralının.
  • ekrem imamoğlu ile birlikte gelecek türkiye yapılanmasında önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum. ankara aradığı adamı buldu. cumhurbaşkanı adayı olursa şaşırmam hatta sevinirim.
  • türkiye ' nin ortalamalarını temsil eden - aşırılıktan uzak - olması gereken merkez sağ siyasetçi tipidir - ilaveten dürüstlüğü , ciddiyeti ve isbilirligi ile ankaralıların desteğini hakediyor bundan sonra da
  • "bu halk chp'ye oy vermez" kalıbını yıkan 2 büyük kahramandan birisi. ankara insanının bu gidişat ile bir sonraki seçimde de onu seçeceğini düşünüyorum. yalnız şehrin ciddi bir çevre ve peyzaj düzenlemesine ihtiyacı var. bunun yanı sıra kızılay'ın daha modern bir görünüme de ihtiyacı var. özellikle güvenpark metrosunun içi ve girişleri gerçekten ankara imajına zarar veriyor.
  • adalet eninde sonunda yerine geliyor, gelecek. arada bi umutsuzluğa kapılsam da bana bunu son seçimle birlikte yeniden hatırlatan bir sürü şeyden biridir mansur yavaş.

beş yıl önce kazanmıştı aslında ankara’yı. ama koltukta melih başkan vardı. seçim gecesi bile kendinden emin koltuğuna iyice yapıştı. sultan süleyman’a kalmayan dünya kendisine kalacakmış gibi.

aradan zaman geçti. melih koltuktan indirildi. mansur başkan seçildi. samanyolu tv dizisi gibi.

arada aklıma geliyor. mansur yavaşın yerinde başkası olsa küser giderdi belki. adaletsizlik herkesin sindireceği bi şey değil zira. yeniden seçime girme inancı bırakmaz ki insanda. o da çekip gitseydi adalet yerini bulmayacaktı.

tam pes edeceğim samanyolu tv dizileri geliyor aklıma, bir de mansur yavaş.
  • mansur başkanın işi zor, önce pislikleri temizliyor farkındayım ancak; i. melih döneminde atılan dandik ve kaygan asfaltlar çok tehlikeli bir hal aldı, özellikle çayyolu bölgesi ve keçiören-çankaya bölgesinde bu asfaltta buz pisti gibi kayıyor en iyi lastikle bile, bunları yavaş yavaş bir yerden tester olarak başlaması güzel olacaktır.

tabi ki yolların ortasında ki metre kareye 5 tane düşen çökmüş rögar kapakları da yok edilse iyi olacak.
112 entry daha