şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
8767 entry daha
  • - ön edit -
    bugün doğum günüymüş başkanın. kutlu olsun!

_
    yardım kampanyası için gönderdiği bayram sms’i üzerinden milletin prim kastığı, ankara’nın değerli belediye başkanı.

düşüyor mu böyle?
  • bugün doğum günü olan ankara büyükşehir belediye başkanı.

belki de 2023 türkiyesi'nin cumhurbaşkanı.
  • bugün doğum günü olan başkandır.

bu ülkeden hala umudu kesmemişsem senin gibi dürüst insanlar olmasındandır.

bu adamın 5 yılını yiyenlerin yatacak yeri yok.
  • 65 yıl önce bugün doğmuş çalışkan, icraatları ile marka haline gelmiş, başarılı devlet adamı.

nice yaşlara sevgili mansur başkan.
  • kendisinden mesaj almak beni gerçekten mutlu etti.yüzbinlerce kişiye aynı mesaj gitmiş de olsa sanki kişiye özel yazılmış gibi bir samimiyet vardı.

inşallah bu devranı sen kıracaksın başkan.
  • geleceğini en merak ettiğim siyasetçilerden ikincisi.
    birincisi için: muharrem ince
  • doğum günün kutlu olsun mansur başkan. bu ülkedeki tek gerçek atatürkçü siyasetçi sensin. ailecek verdiğimiz oylar helal olsun.
  • lan,ne göt yalamayi seven rezil bir millet olduk.ortada daha fol yok yumurta yok adama cekilen yaglara bak.bir de kazara cb olsa neler yazacaklar kimbilir.o zaman tayyip´le aralarinda ne fark kalacak ki?
  • sesimi duyun başkanım, facebook'ta milyon tane ak parti sevdalıları, erdoğan gönülleri vs bir ton malum insanlardan oluşan gruplar var, bu gruplarda sürekli diğer partilerle ilgili yanlış bilinçsizce yapılan paylaşımlar var ve ben kahroluyorum.

instagram ve diğer hesaplarınız da paylaştığınız icraatlarınız sadece biz destekçileriniz tarafından görünüyor. o malum insanlara ulaşamıyoruz.

diyeceğim şu ki; bu gruplarda 1 milyona yaklaşık üyeler bulunmakta %95'i 30 - 55 yaş arası ebeveynler. bu grupların adminlerinden gruplarını satın alalım adminlik yetkisini aldıktan sonra ülkenin gerçek durumunu ve bir ak partili'nin gözünden anlatır gibi paylaşımlarla sizin icraatlarınızdan bahsedelim.

günden güne "yavaş yavaş" seçmeniniz haline getirelim. 1 milyon üyeden 200.000'in bile doğru yolu bulmalarını sağlasak çocukları, kardeşleri ve akrabaları derken sizin için dil döküp savaşacak yeni 200.000 askeriniz olması demektir.
    kazandıklarımız sevdikleriyle birlikte paylaşması demek 200b>800b>1.5m diye uzayabilen uzun bir tren halini alabilir, ben inanıyorum. başkanım mevcut memnun olduğum bir işim var ama ülkenin geleceği için beni işe alırsanız terimin son damlasına kadar sizinle birlikte savaşırım. basın, sosyal medya ekiplerinizde yer almak isterim.
  • yapılan bagisin yerine ulaştığını bilmenin mutluluğu ile bayrama girmek.
83 entry daha