şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
8877 entry daha
 • kaliteli başkan. çok kaliteli hem de.
 • sesi soluğu cıkmıyor. troll keserek skill kastığını düşünüyorum.
 • akp ve mhp grubu ''yolsuzluk'' sunumu öncesinde mecisi sabote ederek kaçtılar reziller.
 • belediye meclis toplantısında yine gereksiz konuşan önergelerini doğru biçimde sunmayan akp'lileri çıldırtmıştır.
  ayrıca bu toplantısında i.melih gökçek'in yolsuzluklarıyla ilgilide konuşma yapması bekleniyor.

  link
 • ‘masaya çık tepin istersen.’
  öyle sakin öyle yerinde bir tepki vermişki akp’nin yıllardır en tepesinden en küçük kurumuna işlemiş bu tepkiyi alan akpli meclis üyeleri içerlemiş kıyamam.. noldu bizler yıllardır tüm haklı söylemlerimizde sizlerden bu cevapları aldık içim soğudu videoyu izleyince. ben yıllardır ankara’da yaşıyorum ilk kez en ufak bir kar yağışı alarmında havada tek bir bulut bile yokken yollarda kar temizleme araçlarını hazır beklerken görüyorum, trafik geçen yıllara oranla rahatladı, şebeke suyu sarımsı renkten berrak bir hal aldı, şehirde gözle görülür bir temizlik hissi mevcut, en ücra köylerde bedava internet haberleri ile güne uyanıyoruz, her harcama tek tek kalem kalem halkla paylaşılıyor, abuk subuk zevksiz heykelimsi yapılar kaldırıldı, yürürken kafamıza budanmamış dallar çarpmıyor, caddeler belediye işçileri ile dolu hadi onu geçtim ne zamandır kendisine teşekkür etmek istediğim bir konu var. filyasyonda aylardır ulaşım sorunumuz vardı tüm ilçe sağlıklara hem taşıt hem şöför sağladı ve ilginç bir şekilde kibar işini bilen işini hakkıyla yapan en az bizler kadar sterilizasyona önem veren maskesini doğru kullanan hangi şöföre denk gelsem ankara büyükşehir belediyesinden görevlendirildiğini söyledi. yani düşünün haftasonu/ haftaiçi her gün başka bir araç başka bir şöförle göreve çıkıyorum 9 aydır yüzlerce farklı araç farklı şöför gördüm abb resmen seçerek göndermiş sizin için küçük benim için büyük bu güzel destek için de müteşekkirim kendisine.
  verdiğim oyun bu şekilde hayatıma olumlu etki edeceğini daha önce hiç tecrübe etmemiştim sırf bunun için bile teşekkür edilesi bir insan kendisi. sen bu malumları kudurtmaya devam et başkan ben tek kalsam yine seni savunacağım. bir de şu özel halk otobüsleri şöförlerine bir çeki düzen verilse tadından yenmezdi.
 • gelmis gecmis en iyi belediye başkanıdır net.
 • an itibarıyla murat köse denen vatandaşın içinden geçmiştir.
 • şu anda bazen sinirinin dozu yükselerek, çok iyi bir sunumla tokatlama yapmakta ve akp'li mamak belediye başkanı murat köse'yi sunumla dövmektedir. izleyin:
  https://www.pscp.tv/w/1mngnlapmaoxo

  edit: 20 nisan 2010 ankara güvenpark'a konan şişme goril gösterildi :d
  edit2: dvd yapıp izlemelik bir sunum olmuş. izlerken insanın içinin yağları eriyor. herkes izlemeli.
 • başkan sinirlenmiş. algı değil olgu siyaseti. büyüksün başkan.
1696 entry daha