şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
  • kendisinden tek beklentim en kısa sürede valiliğe gidip kampanyası için izin alması.

yap bunu başkan, yap ki siyaset yapıyor demesinler. emin ol hanene en az 10 puan daha yazdırırsın.
  • kendisi ülkücüdür. son zamanlarda aktrollerin bilerek sağcı mı? solcu mu? diye başlık açıp insanları bilerek rahatsız etmesi bu yüzden. araştırdıklarında ocakları bile ne kadar düzenleyip toparladığını bildiklerinden, mansur yavaş'a değil ona oy veren sol kesime oynuyorlar. ama başaramayacaklar.
    9 ışık bilmeyen, atatürk'ün devrim ve inkılaplarına sadık kalmayan yeni nesil milliyetçi ülkücü kesim daha bırak ülkücü olmayı milliyetçiliğin m'sinden anlamadığı için bu adamı anlamıyor. en önemlisi halkçı olmak nedir bilmiyorlar bile.
    ben şahsen kendisinin icraatlerini hem içerden hem medyadan takip eden biri olarak vatandaştan yana olacağından o kadar gönlüm rahat ki 20 oyum olsa 20 tane basar geçerim. en güzeli de bunu biat etmeden yaparım. bu adamın en güzel yanı ne yaparsa yapsın basıp gider. kimse ona ve koltuğuna tapsın istemez. tek takıldığım konu yaşı... umarım bedenen ve ruhen sağlıklı bir mansur yavaş modeli ülkenin başına geçer.
  • pazartesi günü, cumhurbaşkanlığı iddiaları ve ekrem imamoğlu karşılaştırmalarının en yoğun olduğu sırada, bir süreliğine twitter kapak fotoğrafını, sabahattin ali'nin " bu devasa iddiasızlığın bana verdiği özgürlüğün hastasıyım" sözleri ile değiştirerek mesaj vermiştir.

https://eksiup.com/p/4r363462bdi8
  • yaptıkları bir yana, ak troll denen fetö teröristlerini bu kadar kudurtuyorsa, emin olun ki, 5 kere daha aday olsa ankara'ya, 5 kere de seçilir.

yani siyasal islam için ankara kapısı artık kapanmıştır. (bkz: ahaha)
  • yaptığı icraatlara karşın hükümetin "yavaş mansur ciğerimizi söktün" diye zerzenişte bulanacağı velinimet.
  • devletin kampanyası sonrasında nasıl bir adım atacağını merak ettiğim potansiyeli yüksek siyasetçi.
  • nazarımda sayın cumhurbaşkanım payesini çoktan elde etmiş olan değerli bir devlet adamı ve gerçek bir türk büyüğüdür.

varolsun!
  • aştideki 155 araçlık taksi durağının 1 nisan'dan itibaren belediye bünyesindeki bugsaş tarafından işletileceği açıklanmış. görünen o ki aştideki taksici terörünü de yavaş yavaş bitirecek başkanımız.

https://twitter.com/…bld/status/1245421820397981696
  • adam ankarada tarih yazıyor.
  • tc simülasyonu’nda yüz yılda bir zuhur eden türk büyüklerinin 21. yüzyıl versiyonudur. 2023’te koltuğu devralarak yarım kalan türk devrimi’ni tamamlamak için kodunun son hanesine kadar savaşacaktır.

zion için yaptıkları ortadadır. matrix’i de düzlüğe çıkaracağından şüphemiz yoktur. bizler de kendisi için kopyalanmaya hazırız.

mimar yolunu açık etsin. ayağına glitch değdirmesin.