şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
 • iki şehir yıllar sonra el değiştirdi. biri bu değişikliğin hakkını verirken, diğerinde kafalar karışmak üzere...

  birincisi kendisi oluyor. tebrikler baskan!
 • istanbulda olmama rağmen bu adam bana çok umut veriyor
 • 2014 yerel seçimlerinde gerçekten ankara halkı tarafından seçilmediğine inananları gördüğümüz başlık.

  mansur yavaş bugün ne yapıyorsa 2014 seçimlerinden sonra da aynısını yaptı ama ciddiye alan olmadı. kanıtlarla konuştu. tek tek seçim tutanaklarını gösterdi adam. her türlü hukuki yolu deneyerek hakkını aramaya çalıştı ancak ellerinin tersiyle kovdular.

  burada değil, bir başka başlıkta yavaş’ın 2014 seçimlerinde imamoğlu kadar hakkının arkasında durmadığı için başkan olamadığını söyleyenler vardı. bu gerçek mi yoksa şaka mı bilmiyorum ama 2019 seçimlerinde böyle bir olayın yaşanmamasının nedeni 2014’tür. chp, 2014 seçimlerinden ders alarak kendi sistemini kurup daha sıkı örgütlendi. belli bir isme bağlı olmaksızın 2014’te melih gökçek’in karşısında olan kişi bu savaştan galip çıkamazdı.

  mansur yavaş iş ahlakı ve disiplini gereği sürekli geçmişe dönüp mağduriyet yaratan biri değil. buna rağmen bugün ondan 2014 seçimlerinin haksızlıkla elinden alındığını ispatla desek, bugün bile belgelerle bunu ispatlayacaktır.
 • (bkz: 2023)
 • mansur yavaaaş, ciğerlerini söktün*
 • mansur yavaş iyi polisi, ekrem imamoğlu kötü polisi oynuyor. ikisine de ihtiyacımız var, ikisinin de politikası gerekli. biri kaynakların nasıl çar çur edilmeyeceğinin; liyakata, hizmete, tasarrufa nasıl önem verileceğinin sembolü iken diğeri; kucaklayıclığın, tüm dengeleri gözetmenin ve gönül almanın sembolü.
  bu konuda bölünmeye hiç gerek yok. birbirleriyle girdikleri tatlı rekabet bizim yararımızadır. lütfen koltuklarınıza oturun ve tadını çıkarın.
 • türkiye'nin sahip olduğu kaliteli bürokrat potansiyelinin son yıllarda yerle yeksan edilmesi sonucunda gelecek dönem için mansur başkan çok kritik görevlerde yer alacak biridir. cumhuriyet halk partisi, türkiye bürokrasinin gelecek döneminin altyapısını hazırlamış durumda. partinin eski taktiği yeniden canlandı ve kısa sürede türkiye bürokrasinin fetoculardan temizlenmesinin akabinde yerine geçecek kadro oluşmuş vaziyette. gelecek dönemler için kazanım çok fazla olacak emin olun.
 • kendisi hakkında yazılan "cumhurbaşkanı olmalı" konulu her entry 15 fav garantilidir.
 • kendisini beypazarı belediye başkanlığından beri tanır , sever sayarım.

  muhteşem bir insan , devlet adamıdır. ekrem imamoğlu'nun üstüne gidilip reklam yapılmasının nedeni bana göre mansur başkanın gölgede bırakılmak istenmesidir.

  tam bir halk adamıdır. torpil , adam kayırma gibi işlerde babasını tanımaz.

  geçen hafta orta gelirin altında bir akrabam mansur başkanı davet etmiş düğüne.
  geldiğinde çok şaşırdık . bize neden şaşırıyorsunuz , bu gayet normal dedi.

  gelecekte mutlaka bir siyasi parti liderliği ve akabinde cumhurbaşkanı olmalıdır.

  ülkenin ihtiyacı var mansur başkana.
 • türkiye barcelona ise mansur yavaş = lionel messi

  ekrem imamoğlu'da jordi alba falan olur.