• adam gezmiyor, tatil yapmıyor, çalışıyor. üstelik hayvansever. müteahhitten 1000 kat daha iyi.

https://twitter.com/…s06/status/1193199859735633920
  • çıkarlarına göre hareket etmediği kitleler için tehlike teşkil etmekte olan belediye başkanı. umarım korktuğum şey yaşanmaz.
  • niye ekrem imamoğlu ile sürekli ama sürekli kıyaslandığına anlam veremediğim, gurban olduğum güzel insan.çok severiz kendisini.ekrem beyi de ayrı severiz bi salın lan ikisini de işsiz misiniz nesiniz siktirin gidin.ikisini birbirine düşürmek heralde amaç, niyeti bozuklar.
  • ankara belediye başkanı mansur yavas'ın, belediye meclisinde söylediğine göre ankara belediyesinde 10 bin tl den fazla maaş alan çaycılar var. çünkü kadroları işe torpille girdikleri için iyi maaş alan bir kadrodan. aynı isyerinde beraber çalıştığı torpilsiz giren asgarî ücretle çalışan çaycı da varmış . garip ülkeyiz vesselam.
  • başka bir 10 kasım’da sen anıtkabir’i cumhurbaşkanı olarak ziyaret edeceksin, buna olan inancım ve isteğim çok büyük.
  • ya sen ne kadar kaliteli ne kadar işini iyi yapan, insanların oylarının hakkını veren bir adamsın. senin elinden türlü oyunla hakkını çalanlar, ankaramın geleceğini çalanlar utansın.

mansur başkan ankara’da kağıt toplayıcıların hepsini sigortalı “ geri dönüşüm işçisi” yapmış. o kadar doğru o kadar mantıklı bir hareket ki bu.
  • izliyoruz ve takdir ediyoruz. gerçekten güzel işler yapan iyi bir siyasetçi. eğer çizgisini bozmadan devam ederse başkan olarak görmek istiyorum kendisini. yalnız çevresini iyi seçmesi dileğiyle.
  • fatma sibel gürcihan'a açtığı dava ile bizleri üzmüş olan belediye başkanı.
  • başka bir belediye başkanıyla kıyas yapmak hem gereksiz hem de başkana saygısızlık olur diye düşünüyorum. bir ankara seçmeni olarak şehrin çehresi 7 ayda değişmeye başladı. img adlı şahsın hizmet götürmediği bölgelerde yol yapılıyor,halkın yoğun kullandığı yürüyüş parkurlarında pistler değişiyor,şehirdeki belediyeye ait ekranlarda atatürk ve icraatleri anlatan fotoğraflar görüyoruz vb vb. mansur başkanın tek eleştireceğim ve karşı çıktığım icraati ise özel halk otobüslerine kart zorunluluğu getirilip bu otobüslere binilmesinin önünü kesmesi olur. zira işe gidiş,iş çıkış saatlerinde zaten yoğun olan öho’lar ücretsiz biniş hakkına sahip olan 65+ insanların da bu otobüsleri kullanmaya başlamasıyla beraber iyice çekilmez nefes alınmaz bir hale dönüşüyor. bu duruma bir an önce bir çözüm bulunmak zorunda. onun dışında kendisi kişisel pr’ını yapmadan sadece işine odaklanmış bir insan. çok seviyoruz.
  • ankara yaşamıyorum ama şahsen yaptıklarını takip ediyorum böyle giderse 15 sene falan yapar başkanlığı çalışmasıyla herkese örnek olur umarım
hesabın var mı? giriş yap