şükela:  tümü | bugün
311 entry daha
  • yapı olarak ikisi de farklıdır ancak hedefleri aşağı yukarı aynıdır. zaten önemli olan da nasıl davrandıkları değil ne yapmak istedikleridir.
  • ooo "söyle bakalım, anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı?" diye soru soran ergenlerin çocukları büyüyüp sözlüğe girip başlık açmış ya helalll.
  • biri ideolojik olarak atatürkçü ve doğal olarak devletçidir, devlet adamıdır.

digerinin herhangi bir ideolojisi yoktur. bugün oy potansiyeli olarak kürtçülere yanaşır, yarın en sıkı milliyetçi de olur. (bkz: rte)

bize omurgalı adam lazım bu nedenle bu versusun galibi elbette mansur yavaş'tır.
  • (bkz: badi ekrem) malum kişiye kızıldığı için gelmiştir ve ülkeyi yönetecek yeteneği pek göremiyorum, ancak mansur yavaş gerçekten işin erbabıdır. ama bunlar yine bir işi beceremeyip, reise yine seçimi kaptırırlar.
  • ben karşılaştırma yapmayacağım.

bu ülkede insanlar yeni bir umut arıyor.benzin olmuş anasının hörekesi, paramız diğer paralar karşısında koca bir hiç, suriye,iran,rusya,amerika ve diğer devletler ciddi bir savaş hazırlığında o savaş eninde sonunda olacak görünüyor. insanlara umut verip yarı yolda bırakmayın. beceremeyecekseniz şimdiden bırakın. her ne kadar sadece belediye başkanlığı gibi görünse de ciddi bir sorumluluk aldınız. bu sizi ileride cumhurbaşkanlığına kadar taşıyabilir. yaptığınız işleri şeffaf, halka hesap vererek yapın ki insanlar sizlere güvenebilsin. önce kendi ülke insanlarınızı düşünün ki başka ülke mazlumlarına da yardım edebilesiniz. ama nasıl olsa sesi çıkmaz diye ülke insanını hiç'e sayıp vergiden belini bükerseniz size olan inanç biter. ben bir seçmen olarak olması gerekeni yazdım sadece. uyarsınız uymazsınız o sizin bileceğiniz iş. hiç birşey yapmasanız bile lütfen türk insanını salak yerine koymayın.