şükela:  tümü | bugün
  • mansur yavaş'ın melih gökçek döneminde dikilip büyütülen ağaçları kestirip yerine kütükten saçmasapan heykeller dikmesi hadisesi.

bizzat melih gökçek paylaştı: chp nin heykel sevgisi bitmiyor

edit: ben melih gökçek'in paylaştığı tweet'i aynen paylaştım dostlar. ortada bir yalan varsa melih gökçek'e sorun. kimseye iftira atmıyorum.
  • gezicilerin sus pus olduğu olay. yoksa mesela 2-3 ağaç değil miydi?
  • mesele ağaç değil sen hala anlamadın mı?
  • kurumuş ve tekrar canlandırılması mümkün olmayan ağaçlar kullanılarak yapılan heykellerdir. gece vardiyası mı başladı troller? melih başkanınıza şu tanesi 26.500 tl olan ağaçları da bir sorun eliniz değmişken.
  • dinozor koymadığı için ben de kırgınım mansur başkana.

edit: ankara büyükşehir belediyesi şirketi anfa tarafından 2015 yılında 1,7 milyar tl’ye ihale edilen “parklar, refüjler, yan bantların yeşil alanları, piknik alanları, rekreasyon alanları, mezarlıklar, havuzlar ve göletler ile belediye’ye ait tesislerin bitkisel, inşaat, tesisat, elektrik, bakım ve onarım hizmet alımı” işine yönelik olarak teftiş kurulu soruşturması sonucunda belediyenin 576 milyon tl’lik zarara uğratıldığı gerekçesi ile hakkinda ankara cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunulan eski başkana ait tweet.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: i. melih gökçek)

sayın sildiğimin trolü sana bir başka tipini sildiğimin birisiyle cevap vermek istiyorum p*şt
  • biyolojik olarak ömrünü tamamlamış ağaçlar, kesilip atılmaktan ziyade sanat eserlerine dönüştürülmüştür. bu da i. melih'in yardakçılarının hoşuna gitmemiş ki bilip bilmeden bok atıyorlar.
  • biyolojik hayatını tamamlamış yani insan dilinden konuşacak olursak beyin ölümü gerçekleşmiş. ne yazık ki aktroller gibi. mansur yavaş size ağır gelir gençler bu toplara girmeyin. adam alfa elinden alamayız bak.
  • bilmesek inanacağız. senin nerelere, kaç para harcadığını, kimlere nereleri peşkeş çektiğini tüm ankaralı biliyor merak etme. anca twitter’dan yazıp, karalamaya çalışırsın i.melih efendi.
  • mekanlar bile aynı değil. çok amatör bir çalışma. torununa falan mı hazırlatıyor bunları acaba?